DARMOWA DOSTAWA od 499zł lub przy zakupie minimum 10 roślin akwariowych - zobacz katalog roślin
Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne i nowości

Seachem Stability czy Aquavitro Seed

Aktualności akwarystyczne oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat
Mieliście może doświadczenie z tymi produktami? Który produkt jest bardziej wydajny i lepszy. I ogólnie ktorą firme wybrać robiąc przyszłe zamówienia. Pozdrawiam

szwajcar18
Początkujący

szwajcar18 napisał(a):Mieliście może doświadczenie z tymi produktami? Który produkt jest bardziej wydajny i lepszy. I ogólnie ktorą firme wybrać robiąc przyszłe zamówienia. Pozdrawiam
Aquavitro to podfirma/podmarka Seachem.

Krzysztof Radziszewski
Z dużym doświadczeniem

Miasto: Zamość PL, Manchester UK.

Czyli oba produkty są porównywalnej jakosci?

szwajcar18
Początkujący

szwajcar18 napisał(a):Czyli oba produkty są porównywalnej jakosci?
Aquavitro według mnie jest bardziej skoncentrowany. Np. Aquavitro N według producenta 7ml dwa razy w tygodniu na 950L. A Seachem Nitrogen 2.5ml/160L dwa razy w tygodniu.
Według mnie Aquavitro jest bardziej zestawem oddzielnych soli, gdzie Seachem ma zawarte różne związki np. Nitrogen ma w składzie również K, a Aquavitro N ma tylko azot pod różnymi postaciami.
Ostatnio edytowano 21 lis 2019, 23:24 przez Krzysztof Radziszewski, łącznie edytowano 2 razy

Krzysztof Radziszewski
Z dużym doświadczeniem

Miasto: Zamość PL, Manchester UK.

Dziękuje za rade

szwajcar18
Początkujący

Powiązane tematy
  • Czy odbije

Zrobiłem dwa dni temu przecinkę i dość mocno wyciąłem Alternanthera reineckii tak jak widać na zdjęciu czy coś z tego będzie a może skopałem robotę :( .

Wyświetlenia: 749 | Odpowiedzi: 15 czytaj więcej...

• Pijawka? Zostawić czy unicestwić?

Cześć, ostatnio oglądając akwarium zauważyłem pijawkę, próbowałem złapać natomiast uciekła w podłoże, i teraz pytanie czy pijawka może w jakiś sposób wpłynąć na wzrost roślin ? Szczególnie eleocharisa...

Wyświetlenia: 934 | Odpowiedzi: 10 czytaj więcej...

• Czy to niedobór żelaza oraz innego mikro?

Po raz kolejny muszę zasięgnąć Waszej porady. Powoli wyprowadzam moje akwarium do zdrowego stanu, pozbyłem się krasnorostów i innych glonów (jak na razie). Mam wody okolo 220l. Parametry z wczoraj za...

Wyświetlenia: 1070 | Odpowiedzi: 18 czytaj więcej...

• Bucephalandra - czy ta roslina może być "owłosiona" :)?

Mam kilka gałązek tej roślinki i na niektórych liściach pojawiły się jakiś czas temu kępki czegoś co trochę przypomina krasnorost ale... pojawiają się one nie w losowych miejscach lecz zawsze na falis...

Wyświetlenia: 395 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

• Czy microsorum a wysokość akwarium

Witam Nurzaniec śrubowy jak wyrośnie ponad poziom wody kładzie się na niej. Czy podobnie dzieje się z microsorum? Chciałbym umieścić microsorum w moim akwarium na tylnym planie a akwarium ma ok. 20 ...

Wyświetlenia: 515 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Copyright © 2001-2020 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.