Wielki atlas roślin akwariowych - Christel Kasselmann już w języku polskim! KUP TERAZ







Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Scenery Stone Gdzie kupić



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



17 cze 2018, 18:03 Scenery Stone Gdzie kupić  (#1)  

Witam.

Panowie pytanie do was.
Gdzie kupie Scenery Stone ale mam na myśli duże fragmenty po 20-30kg jeden?

Anonim 43627


15 gru 2021, 10:37 Re: Scenery Stone Gdzie kupić  (#2)  

cześć podpinam się tez pod to pytanie. Udalo Ci się może skompletować takie kamienie? gdzie to da rade kupić? szukam hurtowni, bo niestety największe dostepne w handlu detal to tak do 30cm... a mi to niestety ledwo co na połowe wysokości akwarium wystaje i efekt jest taki seobie
https://youtu.be/IfriVy0DvtA podsyłam wzorzec jaki chcę osiągnąć. Może ktoś z was coś poradzi?

kamil ryszard
Początkujący

Posty: 1
Dołączył: 15 gru 2021, 10:34

15 gru 2021, 10:58 Re: Scenery Stone Gdzie kupić  (#3)  

Scenery brak w Polsce w rozmiarach większych niż 30-35cm.

Duże skały dobieramy Klientom z kamieni Frodo stone:
https://sklep.roslinyakwariowe.pl/kamie ... 40909.html
mgr biologii - botanik, specjalista z zakresu fizjologii roślin wodnych

Avatar użytkownika
Piotr Baszucki
roslinyakwariowe.pl

Posty: 12262
Dołączył: 19 cze 2003, 10:52
Miasto: Nowa Ruda/Wrocław/Kraków

Wspieram stronę kontem Premium

15 gru 2021, 12:02 Re: Scenery Stone Gdzie kupić  (#4)  


FoCuS_PL
Z dużym doświadczeniem

Posty: 2489
Dołączył: 04 kwi 2019, 11:12











Powiązane tematy
  • Seachem Purigen gdzie ulokować

    Witam ! Gdzie mam włożyc woreczek z Seachem Purigen [100ml] w filtrze eheim professionel 4+ 350. Dzięki za pomoc. Pozdrawiam

    Wyświetlenia: 6449 | Odpowiedzi: 18 czytaj więcej...

  • Czy warto kupić belki DIY???

    Witam. Mam okazję zakupić 2x belki na profilach 16cmx120cm. Są zbudowane na diodach 3W, do tego dibond i soczewki. Każda ma 16 diod białych 6500k i 40 diod rgb. Wszystko pod jeden zasilacz i sterownik...

    Wyświetlenia: 784 | Odpowiedzi: 8 czytaj więcej...

  • Kupić CO2 czy oświetlenie

    Cześć, mam pytanie otóż mam w akwarium rośliny wymagające, i zastanawiam się czy najpierw kupić butle Co2 czy zrobić lampe DIY dla roślin. Oświetlenie aktualne to dwie tuby jedna Biała druga z światł...

    Wyświetlenia: 686 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

  • Gdzie jest moje PO4

    Witam Wszystkich. Chyba od października ubiegłego roku jestem posiadaczem 200 litrowego akwarium, chciałem aby było było roślinne i jest. Akwarystą jestem od lat , ale zawsze było to malawi. Wszystko...

    Wyświetlenia: 1566 | Odpowiedzi: 9 czytaj więcej...

  • Panel filtracyjny - czy można gdzie zamówić

    Planuje zamówić akwarium Opti white w firmie X. Tam raczej nie produkują paneli filtracyjnych z grzebieniem na tył akwarium. Czy orientujecie się, czy można zamówić taki estetyczny panel w wymiarach...

    Wyświetlenia: 959 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

  • Kamienie Dragon i Scenery Stone

    2.jpeg Kamienie Dragon Stone (Smocza skała) oraz Scenery Stone użyte w aranżacji akwarium potrafią wznieść ją na kolejny poziom czyniąc atrakcyjniejszą i ciekawszą... Czytaj więcej » ...

    Wyświetlenia: 853 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • Ryby nie rosną - Gdzie tkwi problem?

    Cześć. Parametry wody: Kran Ph 7,2 Kh 14 Gh 25 Fe 0 Cu 0 Sio2 6.0< NH4 <0,05 NO2 0,025 NO3 10 PO4 0 TDS 497 Us 1010 Akwarium Ph 7,5 Kh 10 Gh 26 Fe 0 Cu 0 Sio2 6.0< NH4 >0,05 NO2 0,3 NO3 ...

    Wyświetlenia: 3376 | Odpowiedzi: 18 czytaj więcej...

  • Jaki mineralizator kupić

    Witam wszystkich mam takie pytanko jaki mineralizator kupić. Chodzi o Qual Dropa: KH Bulder czy GH One Plant. Pytanie to zadaje ponieważ przechodzę z Kranówki na RO. A że jestem laikiem w tym temaci...

    Wyświetlenia: 1576 | Odpowiedzi: 12 czytaj więcej...

  • Jaki TDS kupić ?

    Witam jaki miernik TDS kupić głównie do sprawdzania wody RO ?

    Wyświetlenia: 3542 | Odpowiedzi: 11 czytaj więcej...

  • [ADAview] Stone Scape in Early Summer 180cm

    https://www.youtube.com/watch?v=9S826WPSrsI Zapraszam do obejrzenia, nareszcie jakieś klimaty wczesnych prac T. Amano.

    Wyświetlenia: 2075 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: KubaGsxR, mar1977, Piotr Baszucki i 404 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.