Bezpieczne zakupy bez wychodzenia z domu.        DARMOWA DOSTAWA od 499zł lub przy zakupie minimum 10 roślin akwariowych - zobacz katalog
Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Scenery Stone Gdzie kupić

Akwarystyka roślinna ogólnie oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat

17 cze 2018, 18:03 Scenery Stone Gdzie kupić  (#1)  

Witam.

Panowie pytanie do was.
Gdzie kupie Scenery Stone ale mam na myśli duże fragmenty po 20-30kg jeden?

piter134
Stały bywalec

Miasto: Warszawa

Powiązane tematy
  • 0,05l - Kieliszek akwarystyki - Scenery Stone

Cześć, Chciałbym przedstawić mój eksperyment akwarystyczny - mikro akwarium w kieliszku Pojemność - 0,05l Wymiary-? Filtracja - brak Grzałka - brak Co2 - brak Oświetlenie - słońce Nawozy - po kropelc...

Wyświetlenia: 1259 | Odpowiedzi: 34 czytaj więcej...

• 105l - Tam gdzie spotykają się dwa kontynenty - Yoruichi

Cześć, Jako newbie zacznę od początku :) Cel: akwarium towarzyskie Ameryka Pd & Azja (gł. Tajlandia, Indonezja) Zbiornik 105 l Oświetlenie LED night&day 10W Sunny 12h/d nocne wg uznania F...

Wyświetlenia: 894 | Odpowiedzi: 9 czytaj więcej...

• 020l - One Stone - neon81

Witam Jest to mój pierwszy zbiornik HT, który ma już około 2 miesiące. Wszystko fajnie rośnie,chociaż na początku rośliny z upraw in Vitro wolno startowały. Najgorzej było z małym Hemiantusem. Zużyłe...

Wyświetlenia: 599 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

• Bucephalandra gdzie kupię?

Hej Ma ktoś namiary gdzie można kupić bucki w koszykach za ludzkie pieniądze? Tak wiem że są na allegro ale Janusze biznesu lekko odplywaja z cenami że za koszyk weave green wołają 60zl... Czy za s...

Wyświetlenia: 953 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

• 112l - Kero79 - Seiryu stone

Witam Po kilku latach zajmowania się akwarystyką w końcu się doczekałem i zostałem właścicielem zestawu kamieni seiryu stone. To świetna okazja do postawienia zbiornika w stylu Iwagumi co zresztą zami...

Wyświetlenia: 8579 | Odpowiedzi: 25 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 400 gatunków i odmian roślin. Ponad 12 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Copyright © 2001-2020 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.