Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Scenery Stone Gdzie kupić

Dyskusje ogólnooakwarystyczne oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat

17 cze 2018, 18:03 Scenery Stone Gdzie kupić  (#1)  

Witam.

Panowie pytanie do was.
Gdzie kupie Scenery Stone ale mam na myśli duże fragmenty po 20-30kg jeden?

piter134
Stały bywalec

Miasto: Warszawa

Powiązane tematy
  • Frodo stone, Lunar stone

Posiada ktoś skały Frodo stone , Lunar stone ? jak wiadomo każdy kamień podnosi mniej lub więcej twardość, szukam raczej z tych co maja mały wpływ na parametry Frodo-stone-03.jpg

Wyświetlenia: 569 | Odpowiedzi: 14 czytaj więcej...

• Gdzie kupujecie rośliny?

Chciałbym zakupić rośliny do zbiornika, jednak na wiosnę dopiero ze względu na mrozy. Gdzie zaopatrzacie się w rośliny jeśli chodzi o sklepy online? W okolicach niestety nie mam zbytnio sklepu akwarys...

Wyświetlenia: 611 | Odpowiedzi: 14 czytaj więcej...

• Seiryu czy Elephant Stone

Proszę o pomoc w identyfikacji skał. :? Kupowałem na raty skały na składzie kamieni. Jednego miesiąca były podpisane Seiryu Stone drugiego zaś Elephant Stone. Ich wygląd był taki sam. Niestety kami...

Wyświetlenia: 481 | Odpowiedzi: 13 czytaj więcej...

• 120l - Natural Stone - mandaj16

Cześć wszystkim Chciałbym wam pokazać moje akwarium. Jestem początkującym akwarystą więc z góry przepraszam jeżeli zrobiłem coś źle. Muszę wymienić tło ponieważ zostało źle założone, może mi coś pol...

Wyświetlenia: 1607 | Odpowiedzi: 21 czytaj więcej...

• 180l - LT Dragon stone + bonsai driftwood - ArturI

Po długiej przerwie chciałbym pokazać jeden z moich zbiorniczków zrobiony na modłę LT - czyli kolejny bezobsługowy zbiornik. Do tej pory nie faworyzowałem zbiorników Juwel Vision ale ten wpadł mi w rę...

Wyświetlenia: 1370 | Odpowiedzi: 8 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: pk77 i 18 gości

Copyright © 2001-2020 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.