Jesteś tutaj: SerwisForumOgólneForum ogólne

rozszczelnione akwa

Akwarystyka roślinna ogólnie oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat

28 sty 2007, 14:33 rozszczelnione akwa  (#1)  

Witam
Dzisiaj zauwazyłem w akwa ze sie rozszczelnia.chyba? Tzn zauwazyłem to wczesniej ale niestety to coś się poszeża i chyba czas wymienić akwa. To jest taki biały sylikon i w środku niego są malutkie bombelki powietrza.
Załączniki
20070128(001).jpg

majes
Zainteresowany tematem

Miasto: Przasnysz

28 sty 2007, 17:23   (#2)  

...
Ostatnio edytowano 10 cze 2007, 17:22 przez epikur2003, łącznie edytowano 3 razy

epikur2003
Poznaje temat

29 sty 2007, 09:42   (#3)  

Raz juz naprawiałem to akwarium takze przyszedl najwyzszy czas na wymiane.
Kupie sobie teraz 200L akwa i tu pytanie:
Zamierzam kupic podłoze floran MHK oraz na dno Aquael'a ActiSubstrate. Ile trzeba żwirku i tego substratu do akwa 100x40cm? Czy takie rozwiązanie będzie dobre? Chciałem na podkład dać lateryt ale niestety nigdzie nie moge go dostac.
Pozdrawiam

majes
Zainteresowany tematem

Miasto: Przasnysz

Powiązane tematy
  • 098l - Moje akwa - jarek859

Witam, Od dawna przeglądam strony tego forum, znajdując rozwiązania, porady względem prowadzenia zbiornika. Przedstawiam swój zbiornik, wystartował w ostatnich dniach czerwca tego roku. W tej chwili ż...

Wyświetlenia: 612 | Odpowiedzi: 4czytaj więcej...

• Nowe akwa 70L - rozterki przed startem.

Witam Wszystkich serdecznie, Jak do tej pory byłem biernym użytkownikiem forum, zazwyczaj czytałem i starałem się jak najwięcej nauczyć. Przyszła pora by to zmienić i zacząć być aktywnym użytkownikie...

Wyświetlenia: 27159 | Odpowiedzi: 172czytaj więcej...

• Jaka roślinę na trawnik/front akwa przy kirysach...

Co polecicie na front akwarium jako roślinę trawnikową, lub coś zamiast trawnika niskiego i gęstego... Sytuacja taka, miałem piękny trawnik z eleocharis parvula, ale wyjechałem na urlop, po powrocie ...

Wyświetlenia: 912 | Odpowiedzi: 1czytaj więcej...

• 060l - Akwa po restarcie - Bartek

Po kilku ładnych latach wróciłem do akwarystyki (trochę ze względu na dzieci). Zabawę zacząłem z gotowym zestawem 60l. Po kilkukrotnych przemeblowaniach i zmianach prezentuję stan po restarcie (1 tydz...

Wyświetlenia: 1729 | Odpowiedzi: 7czytaj więcej...

• Witam mogę prosić o pomoc w rozmieszczeniu roślin w 54l akwa

Ammania bonsai - 5 sztuk 5-7 cm. Blyxa japonica - 3 sztuki 10-15 cm. Lobelia cardinalis mini - 3 sztuki 4-6 liści każda Staurogyne repens - 5 sztuk 5-10 cm. Hedyotis salzmanii - 10 sztuk 5-10 cm. Pogo...

Wyświetlenia: 403 | Odpowiedzi: 2czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 400 gatunków i odmian roślin. Ponad 10 000 produktów z wysyłką w 24 godziny lub
odbiorem osobistym w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).)
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości

Copyright © 2001-2019 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.