Jesteś tutaj: SerwisForumOgólneForum ogólne

roslinyakwariowe.pl na Młyńskiej w Krakowie

Ogólne dyskusje akwarystyczne.
Posty nie pasujące do innych działów.

"Drodzy Forumowicze,

Pragniemy poinformować iż sklep firmowy roslinyakwariowe.pl przenosi się na ul. Młyńską Boczną 5 w Krakowie, blisko miejsca, w którym odwiedzaliście nas przez ostatnich 10 lat.

Sprzedaż stacjonarna jest jeszcze w organizacji, ale już teraz udostępniliśmy dla Was punkt odbiorów osobistych. Możecie wygodnie zamawiać przez internet i odbierać swoje produkty w naszej siedzibie w Krakowie...gdzie spotkacie znajome twarze i miłą obsługę. Odbiory oczywiście w cenach internetowych :)

A tych z Was, którzy lubią gdy kurierzy przynoszą paczki :) - zapraszamy do składania zamówień z dostawą do domu.

Chcemy, aby każdy Was znalazł u nas coś dla siebie, zamówił szybko i wygodnie,
a przede wszystkim w przystępnych cenach.

Na dobry początek zapraszamy do zapoznania się z ofertą roślin in-vitro w cenie
o 30% niższej niż w dotychczasowej ofercie RA. To dopiero początek pozytywnych zmian, zatem śledźcie naszą stronę w poszukiwaniu nowości.

Mamy nadzieję iż ukłon w stronę niskich cen i lepszej dostępności spotka się z Waszą aprobatą.

Zapraszamy na zakupy do forumowego sklepu."

thumb2230-mlynska-akwarystyka3-e0c3fd08106d6b6bf287487dd87be1fe.jpg
thumb2230-mlynska-akwarystyka2-eb8a9a0b71bb1e5ad40ccdf6ffb241dd.jpg

Piotrze, Andrzeju, życzę Wam powodzenia w nowej/starej siedzibie.
Ruch w kierunku podtrzymania dawnego, dobrze znanego dobrego klimatu połączonego z wyjściem do statystycznego akwarysty w kwestii korzystnych cen, to ruch w dobrą stronę.

Miejsce tworzą ludzie, dlatego nie wątpię w powodzenie przedsięwzięcia.
Gratulacje za determinację i odwagę. Trzymam kciuki.

aquamateo
Z dużym doświadczeniem

Znowu przeprowadzka? Coś nie możecie na miejscu usiedzieć ;) Powodzenia życzę. :)

Skajor
Poznaje temat

Miasto: Poznań - Grunwald

Rozwód? Szybka realizacja zamówień to coś czego mi tu brakowało. Jestem na Tak!
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny!

Prospero
Znający temat

Zauważyłem, że z oferty sklepu zniknęły produkty firmy Tropica. Czy to chwilowo, czy już definitywnie?

wololow
    Zainteresowany tematem

Mam nadzieję, że chwilowo bo za ok dwa tygodnie przyjeżdża nowe szkiełko.

Skajor
    Poznaje temat

Miasto: Poznań - Grunwald

Też właśnie czekam na nowe akwarium i miałem zamiar zamówić Tropica Plant Growth Substrate i nawozy tej firmy, bo widziałem, że było to w przystępnej cenie.

wololow
    Zainteresowany tematem

Macie zdrowie przenosić tyle akwariów :O, dopiero co się urządziliście i już przeprowadzka ?

Rfck
    Znający temat

Miasto: Gdańsk/UK

A ja mam pytanie dlaczego Panowie promują się zdjęciami, na których w tle występują prace artystyczne Pana Grzegorza oraz Pana Macieja?

Wolfie
    Początkujący

Miasto: Kraków/Wrocław

XD zgadnij.

Rfck
    Znający temat

Miasto: Gdańsk/UK

Licencja wygasła :D
    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny!

Prospero
    Znający temat

Serwis roslinyakwariowe.pl

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad 44 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się naszym doświadczeniem. zamów e-Magazyn na e-mail

Sklep internetowy

Wysyłkowy sklep akwarystyczny z
      bogatą ofertą sprzętu i akscesoriów do
      pielęgnacji akwarium.
      idź do sklepu

Użytkownicy przeglądający ten dział: blixa, Czlowiek_Z_Brodą, dust, Homerus, Lambert, lobsonlobik, szarlej i 125 gości