Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Rośliny czerwone na 3 plan

Akwarystyka roślinna ogólnie oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat

17 paź 2019, 18:00 Rośliny czerwone na 3 plan  (#1)  

Proszę o propozycję roślin czerwonych na 3 plan. Przy czym wybarwiać nie dam rady, także poproszę o rośliny które z natury są czerwone. Miałem jakieś duże ludwigie i arthernatery, ale są one mało "krzaczaste" tzn. chodzi mi o jakieś bardziej gęste, dające się kształtować nożyczkami w pół-kule. Jakieś na przykład rotale czerwone z natury? cos mi świta ze jest jakieś ziele o nazwie rdzawnik ale nie pamiętam dokładnie nazwy, dzięki z góry

qqrq
Zainteresowany tematem

17 paź 2019, 18:18 Re: Rośliny czerwone na 3 plan  (#2)  

Wszystkie rotale do formowania będą wymagały CO2 i silnego światła, będą wtedy czerwone, poza tym podonbnych warunków potrzebujesz do tego żeby rosły gęsto i dały się ładnie formować w półkule.
Z wybarwianiem nie ma żadnej filozofii, potrzeba dużo światła i żelaza.

Rfck
Z dużym doświadczeniem

Miasto: Gdańsk/UK

Powiązane tematy

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 400 gatunków i odmian roślin. Ponad 10 000 produktów z wysyłką w 24 godziny lub
odbiorem osobistym w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).)
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 63 gości

Copyright © 2001-2019 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.