Jesteś tutaj: SerwisForumOgólneForum ogólne

Roślinka BONEO?

Akwarystyka roślinna ogólnie oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat

13 lip 2006, 19:23 Roślinka BONEO?  (#1)  

Witam czy ktoś o niej słyszał? w sklepie zoologicznym powiedziano mi ze to jest Boneo a nigdzie opisu tej rośliny niemogę znaleźc...:( forma przypomina bardzo ciemna paprotke...powiedzcie jak o nia zadbac...

gieco

13 lip 2006, 19:45   (#2)  

Zobacz w wątku http://www.roslinyakwariowe.pl/forum/viewtopic.php?t=13566, czy nie chodzi Ci o roślinkę pokazaną przez użytkownika puchatek45.
DarekO

DarekO
Zainteresowany tematem

14 lip 2006, 14:26   (#3)  

tak to ta sama roślinka.....

gieco

17 lip 2006, 19:23   (#4)  

Paproc z Borneo - raczej blotna niz podwodna.

elfir

Powiązane tematy
  • Co to za roslinka

Witam ostatnio zakupiłem w sklepie internetowym kryptokoryne blassii ,ale jakoś nie do końca jestem przekonany czy to naprawdę ona ,jak myślicie co to za odmiana

Wyświetlenia: 492 | Odpowiedzi: 2czytaj więcej...

• Problem z roślinką już tydzień po sadzeniu

witam serdecznie, pytanko odnosnie takiej roslinki jak na zdjeciu? tydzien po wlozeniu nowej tak sie stalo, czemu? dlaczego? co poszlo nie tak? :) prosba do znawcow.

Wyświetlenia: 682 | Odpowiedzi: 12czytaj więcej...

• Co to za roślinka ?

Witam Wczoraj byłem w lesie i zauważyłem dziwna nie znaną mi roślinkę ,wyglądała dokładnie jak mały hemiantus ,takie same małe listka i rozrastała się po ziemi jak heniek ,rosła w wilgotnym miejscu ...

Wyświetlenia: 855 | Odpowiedzi: 2czytaj więcej...

• Roślinka trzecioplanowa

Chciałem się zapytać jaką roślinkę polecacie jako tło do zbiornika o wysokości 45cm(ze żwirkiem ok. 40cm)??? Planuję mieć wodę o: - 30W światełka - GH 1-4 - KH 1-3 - pH ok. 6-6,7 Chciałbym mieć r...

Wyświetlenia: 1597 | Odpowiedzi: 7czytaj więcej...

• co to za roslinka??

http://img401.imageshack.us/img401/4640/604ak.jpg Prosze o powiedzenie co to za roslinka z gory dziekuje Temat przeniesiony,ten krzaczek się do paludarium nadaje - moderator A...

Wyświetlenia: 2758 | Odpowiedzi: 7czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 400 gatunków i odmian roślin. Ponad 10 000 produktów z wysyłką w 24 godziny lub
odbiorem osobistym w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).)
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 42 gości

Copyright © 2001-2019 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.