Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Reklamacje Aquael - jak są załatwiane?

Akwarystyka roślinna ogólnie oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat
Pisze bo wypadałoby sprecyzować ,na jakiej zasadzie odbywa się realizowanie reklamacji przez firmę Aquael.
Większość wpisów do jakich dotarłem opisuje procedurę reklamacyjną jako door-to-door.
Tak nie jest,a przynajmniej nie jest to regułą.
Dzisiaj próbowałem załatwić reklamację lampki i w dziale reklamacji powiedzieli mi,że albo zaniosę lampkę do sklepu ,w którym ją zakupiłem ,albo wysyłam kurierem na własny koszt.
Trzeba uczciwie powiedzieć ,że opcji door-to-door nie ma na stronie Aquaela.Proszę mieć to na względzie kupując produkt daleko od miejsca zamieszkania.

matoole
Poznaje temat

Jak reklamowałem grzałkę z aquaela to musiałem do nich do serwisu w Warszawie wysłać na własny koszt. Oni odsyłają na swój koszt i to bardzo szybko. Jestem jak na razie z nich zadowolony ze względu na to iż dotarła grzałka od nich pęknięta pewnie wina kuriera. Napisałem do nich maila, podali mi ich numer klienta żebym sobie zamówił na ich koszt kuriera, przyjechał i zabrał.

aquaallegro
Poznaje temat

Miasto: Łowicz

Ja reklamowałem głośno działający filtr i wszystko była na maila, dostałem nowy wirnik a potem gdy to nie pomogło nowy silnik z nowym wirnikiem - jedyne co musiałem zrobić to podać adres.

SzyOkr
Poznaje temat

Miasto: Kraków

Powiązane tematy

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 400 gatunków i odmian roślin. Ponad 10 000 produktów z wysyłką w 24 godziny lub
odbiorem osobistym w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).)
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: qqrq i 52 gości

Copyright © 2001-2019 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.