DARMOWA DOSTAWA od 499zł lub przy zakupie minimum 10 roślin akwariowych - zobacz katalog roślin
Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne i nowości

Recenzja lampki ikola A-280

Aktualności akwarystyczne oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat

19 mar 2010, 10:55 Recenzja lampki ikola A-280  (#1)  

Obrazek

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją lampki Ikola A-280 do akwarium roślinnego.

Jest to jedno z najtańszych rozwiązań spośród produktów dostępnych w sklepach. Czy estetyczny - oceńcie sami i zapoznajcie się z uwagami autora.

czytaj więcej
Czytaj węcej »

roslinyakwariowe.pl
roslinyakwariowe.pl

Miasto: Kraków

Powiązane tematy
  • z1570l - 280/80/70 Roślinne Kuba

Zapraszam do obejrzenia mojego pupilka :D :D 1570 litrów Akwarium o wymiarach 280/80/70 1570 litrów mebelek mojej produkcji w wersji Galia Tytan :D oświetlenie 4x150 wat HQI 5200k + 4x54 waty t5...

Wyświetlenia: 21146 | Odpowiedzi: 44 czytaj więcej...

• 280 - M. Perkowski

Czekam na wasze opinie i uwagi :!: :?: Zbiornik ma wymiar 120/40/60 Oswietla go 2xt5 oraz 2xt8 walcze z kolejnym 2xt5 ale chyba mam wadliwy statecznik i czekam na dostawe nowego. CO2 z b...

Wyświetlenia: 12997 | Odpowiedzi: 15 czytaj więcej...

• Recenzja filmu pt "Świat roślin w moich akwariach"

"Świat roślin w moich akwariach" reżyseria: Marian Wojtaszek Czas trwania: 65 min. Rodzaje nośnika. VHS, VCD Pamiętam gdy usłyszałem pierwszy raz pomysł produkcji filmu zwi...

Wyświetlenia: 555 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

• Jakie roślinki rosną przy oświetleniu z lampki biurowej???

Witam!! Mam pytanie : Jakie rośliny rosna przy oświetleniu z lampki biurowej 25 w / 35 litrów - 0,7 czyli oświetlenie dobre.Wiem że będą mi rosły dorgie anibiasy - 25 zł i lotos tygrysi 18 zł , ...

Wyświetlenia: 773 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Copyright © 2001-2020 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.