Jesteśmy po świeżych dostawach roślin :)     ZOBACZ KATALOG
Wielki Atlas Roślin Akwariowych Christell Kasselmann już dostępny w języku polskim!     Kup teraz







Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Rarytasy roślinne



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



03 maja 2017, 19:07 Rarytasy roślinne  (#1)  

Chciałbym się dowiedzieć jakie teraz roślinki są na tzw. "topie" i w jakich cenach się znajdują.
Jeśli ktoś coś ma warte uwagi to można napisać.

szymon111
Początkujący

Posty: 23
Dołączył: 21 lis 2016, 16:20











Powiązane tematy
  • Oświetlenie DIY roślinne

    Cześć, pisze z zapytaniem. Otóż chce zbudować własną belkę do akwarium z wymagającymi roślinami. Akwarium o pojemności 72l. Wymiary: 60x30x40 Jakie diody najlepiej użyć, aby roślinki ładnie rosły. M...

    Wyświetlenia: 1658 | Odpowiedzi: 11 czytaj więcej...

  • AZOO PLANT Hormony roślinne

    Witam!!! Czy ktoś już miał przyjemność przetestować te hormony?? jaka jest różnica między AUXINS-GIBBERELLINS-ZEATIN ??? Pozdrawiam

    Wyświetlenia: 2971 | Odpowiedzi: 11 czytaj więcej...

  • Lizbona - największe akwarium roślinne na Świecie

    http://www.roslinyakwariowe.pl/images/stories/wiadomosci/2015/styczen/ada-lizbona-1.jpg Już niebawem będziemy mieli okazję obejrzeć największe na Świecie akwarium roślinne zaaranż...

    Wyświetlenia: 72988 | Odpowiedzi: 158 czytaj więcej...

  • Warszawskie ZOO - akwarium roślinne

    Wpadłem ostatnio do ZOO w Warszawie zobaczyć, co w trawie piszczy. Przyznam szczerze, że nowe akwarium roślinne robi wrażenie. Miałem szczęście być z samego rana, więc ludzi nie było za wiele a przy o...

    Wyświetlenia: 25666 | Odpowiedzi: 13 czytaj więcej...

  • Oświetlenie led roślinne

    Cześć, chciałbym zamienić oświetlenie t5 na ledy. Aktualnie są to świetlówki 2x45 jedna barwa miała druga pod rośliny. Rośliny wymagające wiec chce już konkretne oświetlenie, żebym nie musiał nic doda...

    Wyświetlenia: 1757 | Odpowiedzi: 7 czytaj więcej...

  • Akwaria roślinne czasów PRL-u

    Okazuje się, że sporym zainteresowaniem cieszyło się "Akwarium z czasów PRL-u" stoiska Lubuskiego Forum Akwarystycznego na Targach ZOO-BOTANICA. Szczegóły: http://www.roslinyakwariowe.pl/gal...

    Wyświetlenia: 42986 | Odpowiedzi: 71 czytaj więcej...

  • Akwarium roślinne z dyskowcami

    https://www.youtube.com/watch?v=ygjgUyTbHhg Zapraszam do obejrzenia. Przypominam o możliwości automatycznego tłumaczenia napisów na j.polski.

    Wyświetlenia: 961 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • Dyskowce - akwarium roslinne Prawda i Mity

    Pod innym tematem powstał pomysł na założenie osobnego wątku odnośnie dyskowców w akwariach roślinnych. Postanowiłem rozwinąć watek i mam nadzieje ze wielu z Was będzie zainteresowanych tym tematem ty...

    Wyświetlenia: 106852 | Odpowiedzi: 334 czytaj więcej...

  • Akwarium roślinne

    IMG_20220828_232808.jpg IMG_20220830_211810.jpg Witam. Nie wiem czy pisze w odpowiednim dziale ale opiszę swój problem. Bardzo proszę o pomoc. Kostka 43l,oświetlenie Chichiros wrgb 23w.Woda ro+miner...

    Wyświetlenia: 1553 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

  • 030l - Akwarium roślinne - Ravscape

    Prezentacja kostki 30L po 2,5 roku od postawienia. Niebawem czeka ją restart dlatego postanowiłem nagrać filmik podsumowujący owy zbiornik zapraszam. Technikalia : Filtr Oase Thermo 100 Lampa Twinst...

    Wyświetlenia: 3145 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 536 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.