Wielki atlas roślin akwariowych - Christel Kasselmann już w języku polskim! ZAMÓW TERAZ







Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Przedłuż gwarancję AquaEL o 12 miesięcy



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.





Miło mi poinformować, że Aquael wprowadził możliwość rejestracji sprzętu i przedłużenia gwarancji o rok.

Warunki skorzystania z opcji przedłużenia gwarancji:

1. zakupienie na terytorium Polski produktu marki Aquael, który znajduje się na Liście Produktów dostępnej w formularzu kontaktowym
2. dokonanie rejestracji w systemie poprzez założenie Konta Akwarysty i zarejestrowanie dowodu zakupu produktu (zdjęcia paragonu lub faktury);
3. wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji marketingowych od Aquael i potwierdzenie zapoznania się z regulaminem.

Z opcji przedłużenia gwarancji mogą skorzystać tylko osoby fizyczne, które zakupiły produkt w celach niezwiązanych z działalnością gospodarczą.

Przedłużenie gwarancji dotyczy tylko wybranych produktów objętych gwarancją producencką, w chwili rejestrowania dowodu zakupu (maksymalnie do ostatniego dnia obowiązywania gwarancji na dany produkt).

Akcja przedłużenia gwarancji ma charakter stały.

Rejestracji dokonacie na stronie:
https://www.aquael.pl/rejestracja-produktow/
mgr biologii - botanik, specjalista z zakresu fizjologii roślin wodnych

Avatar użytkownika
Piotr Baszucki
roslinyakwariowe.pl

Posty: 12256
Dołączył: 19 cze 2003, 10:52
Miasto: Nowa Ruda/Wrocław/Kraków

Wspieram stronę kontem Premium

A to mi się nawet podoba...

FoCuS_PL
Z dużym doświadczeniem

Posty: 2472
Dołączył: 04 kwi 2019, 11:12











Powiązane tematy
  • Aquael oświetlnie

    Akwarium 54l Óswietlenie: 1x Aquael leddy d&n 7W oraz 1x Aquael leðdy d&n 10W w sumie 31 lumenów/l Podłoże: darksoil oraz co² Rośliny: tylko monte carlo (iwagumi) Pytanie brzmi czy te świetló...

    Wyświetlenia: 346 | Odpowiedzi: 6 czytaj więcej...

  • Aquael FZN PRO

    Widzieliście już ulotkę nowego filtra od Aquaela? Ciekawe ile będzie kosztować i czy warto wymieniać Versamaxa FZN na FZN PRO? Już podoba mi się łatwiejszy sposób czyszczenia bo na chwilę obecną jest ...

    Wyświetlenia: 1311 | Odpowiedzi: 15 czytaj więcej...

  • Glon od kilku miesięcy

    Cześć Od kilku miesięcy nie mogę się pozbyć dziadostwa. Czyszczę przy podmianach, wyciągam kamienie i szoruję, podmieniam co tydzień 50% wody, po kilku dniach to samo. Myślę żeby zrestartować akwa. C...

    Wyświetlenia: 612 | Odpowiedzi: 5 czytaj więcej...

  • Aquael Turbo Mini - nowy filtr wewnętrzny Aquaela

    aquael-turbo-mini-news.jpg Zapraszam do zapoznania się z opisem nowości Aquaela: https://sklep.roslinyakwariowe.pl/aquael-turbo-mini-320l/h-filtr-wewnetrzny-akwarium-1080l-p-49327.html

    Wyświetlenia: 315 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Aquael HYPERMAX - nowy filtr zewnętrzny

    hypermax.jpg Wątek w którym będziemy zbierać informacje o nowym modelu filtra: Aquael Hypermax. Link do sklepu: https://sklep.roslinyakwariowe.pl/filtr-aquael-hypermax-4500-przedsprzedaz-p-47006...

    Wyświetlenia: 19892 | Odpowiedzi: 60 czytaj więcej...

  • Grzałka Aquael Ultra Heater Day&Night

    Prezentujemy nowość w ofercie naszego sklepu - grzałkę, która odtwarza naturalną domową amplitudę temperatury, odwzorowoując efekt występujący w naturalnych ekosystemach wodnych... Czytaj więcej »...

    Wyświetlenia: 2983 | Odpowiedzi: 18 czytaj więcej...

  • Aquael Hypermax 4500 BT - wersja bluetooth

    hyperbax-bt.jpg Osobny wątek dedykowany filtowia Aquael Hypermax 4500 BT/ Link do opisu w sklepie: https://sklep.roslinyakwariowe.pl/advanced_search_result.php?keywords=hypermax&search_in_...

    Wyświetlenia: 650 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Aquael turbo 500 i napowietrzanie.

    Witam, W związku z podaniem leku CFM przy którym napisane jest żeby silnie na powietrzac, odłączyłem deszczownie i uruchomiłem bąbelki. Czy tak to powinno wyglądać? W toni pływa pełno mikrobabelkow. ...

    Wyświetlenia: 468 | Odpowiedzi: 5 czytaj więcej...

  • Nowe filtry AquaEL Ultramax - nowość z Norymbergii

    Przed chwilą wróciłem z targów Interzoo 2018 z Norynbergii. Aquael zaprezentował nową serię filtrów o nazwie ULTRAMAX. Widziałem, dotykałem i wydaje mi się, że będzie to bardzo dobry filtr. Są trzy mo...

    Wyświetlenia: 82436 | Odpowiedzi: 268 czytaj więcej...

  • Filtr Aquael turbo 500 a włóknina.

    Witam, Mam sporo pylkow w wodzie, zwłaszcza jak dotknę roślin to się tego dużo wydobywa z podloza. Mam aktywne a na nim żwirek choć przez dosadzanie to wylazł aktywny trochę na zewnątrz. Mam filtr A...

    Wyświetlenia: 278 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 148 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.
           


 
Uruchomiono zadanie harmonogramu