Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Proszę o identyfikację żyjątka



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



Witam jak w temacie proszę o identyfikację białych plamek na szybach akwarium, dodaje fotki, akwarium zalane 2 tygodnie temu jeszcze bez ryb
Załączniki
15185373790711995796710.jpg
(1.93 MiB) Pobrane 236 razy
15185374456621083395115.jpg
(2.7 MiB) Pobrane 236 razy

Santard
Początkujący

Posty: 1
Dołączył: 13 lut 2018, 17:46











Powiązane tematy
  • Dlaczego moja roślina bieleje proszę o pomoc

    Hej, ostatnio borykam się z problemem słabego wzrostu Hemianthus Cube, listy bieleją i roślina znika. Po wsadzeniu sadzonki invitro, po 4 dniach listki robią się białe. Parametry wody po4: 1.9 No3: ...

    Wyświetlenia: 496 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

  • 60 L. Akwarium na wzór LT Proszę o pomoc

    witam po 7 latach wróciłem do akwarystyki za namową syna :) Akwarium 60l Podłoże Aqua Art Aqua Substrate II+ duża obsada roślin prostych Filtr MULTIKANI 800 2 moduły 1 standard w drugim wata i aqua...

    Wyświetlenia: 3731 | Odpowiedzi: 47 czytaj więcej...

  • Proszę o rozpoznanie nazwy roślinek

    Mogę prosić o rozpoznanie dwóch roślinek z pierwszego planu, ta z listkami z pierwszej fotki, i ta trawka z drugiej fotki. 20230923_120142_Easy-Resize.com.jpg 20230923_120241_Easy-Resize.com.jpg ...

    Wyświetlenia: 549 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

  • Prośba o identyfikację niedoboru.

    Jakiś czas temu z sukcesem walczyłem z glonami nitkowymi. Ustabilizowałem nawożenie i dosadziłem rośli. Wszystko szło pięknie i pojawiły się pierwsze niedobor więc proszę o pomoc. Moim zdaniem to nied...

    Wyświetlenia: 4313 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

  • Brunatnice? Prosba o identyfikacje oraz pomoc

    Czesc, Jestem swiezym akwarysta roslinnym i niestety moja wiedza a co gorsza praktyka w tym temacie jest dosc mizerna co widac po moim akwarium. Dlatego tez zwracam sie z ogromna prosba do Was o ...

    Wyświetlenia: 2876 | Odpowiedzi: 11 czytaj więcej...

  • Proszę o doradzenie odpowiednich roślin

    Witam, problem polega na tym, że w moim 300L akwarium mieszkają 4 Pielęgnice papuzie. Zjadają całą roślinność ( już dokarmiam je dodatkowo świeżymi ogórkami). Czy możecie Państwo doradzić jakie roślin...

    Wyświetlenia: 1613 | Odpowiedzi: 11 czytaj więcej...

  • Prośba o identyfikację problemu

    Witam, Mam problem w moim 112: - substrat Tropica Plant Growth + żwir kwarcowy 1-3mm - aquael ultramax 1000 (gąbka, ceramika, ceramika, wata) - oświetlenie samoróbka z modułów. 30W, ok. 3700 lumenów ...

    Wyświetlenia: 1046 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

  • Chloroza czy nekroza ? Proszę o pomoc.

    Cześć wszystkim, Mam pewne problemy z moim pierwszym akwarium, chyba na pierwsze to zbyt zaawansowane :) Od początku. Akwarium 60x40x30 - 72 l netto, 55 l brutto. Podłoże to Lava Soil od Aquaforest ...

    Wyświetlenia: 825 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

  • Problem wyskakujących ryb-proszę o radę

    Witajcie , mam otwarte akwarium, od zawsze wyskakiwały mi ryby . Na początku niewiele się tym przejmowałem ale ile można.Rybka to żywe stworzonko i jest mi ich szkoda jak również kasy wydawanej na nie...

    Wyświetlenia: 12048 | Odpowiedzi: 27 czytaj więcej...

  • Prosze o pomoc w identyfikacji rosliny

    Prosba o identyfikacje rosliny

    Wyświetlenia: 1636 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 547 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.