Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Proszę o ID

Akwarystyka roślinna ogólnie oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat

03 maja 2017, 09:00 Proszę o ID  (#1)  

pawel7787
Początkujący

03 maja 2017, 10:02 Re: Proszę o ID  (#2)  

Java Moss i Wąkrotka Białogłowa.

Swoją drogą to są to bardzo popularne rośliny więc wystarczyło ciut się wysilić :) i mieć troszkę zabawy z szukania :)
[b]Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny!

Prospero
Znający temat

03 maja 2017, 10:12 Re: Proszę o ID  (#3)  

Dołączamy​ się do tematu

kamilgalas0
Początkujący

03 maja 2017, 10:55 Re: Proszę o ID  (#4)  

Mi te drugie zdjęcie bardziej hydrocotyle sp japan przedstawia

szymon111
Początkujący

03 maja 2017, 11:23 Re: Proszę o ID  (#5)  

Prospero napisał(a):Java Moss i Wąkrotka Białogłowa.

Swoją drogą to są to bardzo popularne rośliny więc wystarczyło ciut się wysilić :) i mieć troszkę zabawy z szukania :)

Tak podejrzewałem ale wolałem się upewnić :)

pawel7787
Początkujący

03 maja 2017, 13:11 Re: Proszę o ID  (#6)  

Czy ten mech mogę wrzucić do akwarium ? Bardzo proszę o odpowiedź bo chce się upewnić znajomy mi powiedział że jak najbardziej ale wy tutaj wiecie napewno lepiej.

kamilgalas0
Początkujący

Powiązane tematy
  • Restart i dobór roślin. Proszę o poradę

Witam, wraz z planowanym restartem akwarium chciałbym dobrać rośliny do mojej planowanej aranżacji. Na razie pomysł w głowie. Co do konkretów to baniak 200l Oświetlenie lampa diy power led 72w Filtrac...

Wyświetlenia: 1773 | Odpowiedzi: 18 czytaj więcej...

• Aranżacja , wybór roślin proszę o pomoc

Witam , w przyszłym tygodniu planuję zakup roślin do mojego akwarium 60x30x30 . Stworzyłem ręcznie plan gdzie oraz jakie rośliny umieszczę . W akwarium będzie także korzeń. Zdjęcie akwarium z korzenie...

Wyświetlenia: 553 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

• Proszę o radę w wyborze roślin

Witam wszystkich forumowiczów. Jako, że w końcu zakupiłem substrat, piasek testy itd.itp. wywalając na to kupę siana. Czas zbierać kasę na roślinność. I tu się pojawiło pytanie: co wybrać? Od razu c...

Wyświetlenia: 2451 | Odpowiedzi: 25 czytaj więcej...

• Rośliny - nie mam pojęcia co dalej robić prosze o pomoc

Witam Mam poważny problem z roślinami, szukam rozwiązania przyczyny tego stanu. Rośliny zaczęły zżółknąć brązowe plamki oraz u niektórych brązowa obwódka. Zbiornik 23 dni,126 litrów, podłoże cal premi...

Wyświetlenia: 407 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

• Rośliny mają się zle, proszę o pomoc

W itam jestem tutaj nowy . N a poczatek sie przedstawie Łukasz :) Oto info o baniaku: Akwarium: 200l Światło: 2 swietlówki NATURAL i taka fioletowa na rosliny oraz belka power led 15 led 6500 15 le...

Wyświetlenia: 492 | Odpowiedzi: 10 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 400 gatunków i odmian roślin. Ponad 12 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 45 gości

Copyright © 2001-2019 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.