DARMOWA DOSTAWA od 499zł lub przy zakupie minimum 10 roślin akwariowych - zobacz katalog
Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Nowości

Prosty kalkulator nawozów

Aktualności akwarystyczne oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat

13 lis 2007, 21:15 Prosty kalkulator nawozów  (#1)  

roslinyakwariowe.pl
roslinyakwariowe.pl

Miasto: Kraków

Powiązane tematy
  • 25l - Prosty Roślinniak - MarcinM

akwa24.01.jpg Witam! Akwarium z założenia miało być roślinne, ale raczej nie chciałem szaleć z wydatkami, dlatego też starałem się wykorzystać to co miałem na miejscu pod ręką. Nigdy wcześniej nie &q...

Wyświetlenia: 1559 | Odpowiedzi: 9 czytaj więcej...

• Kalkulator ceny akwarium

http://www.roslinyakwariowe.pl/images/minaturki/thumb-cat308-kalkulator-optiwhite-aa59c4908d15e4c3f4eb6126a29d0421.jpg Za pomocą naszego kalkulatora wyliczysz cenę akwarium ze szkła float lub...

Wyświetlenia: 2194 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

• Zwykły prosty korzeń i coś jeszcze 25X25X25

WITAM! prezentuję dziś baniaczek na lato ,który nie sprawia żadnych problemów dla tych ,którzy opiekują się zbiorniczkiem pod nieobecność właściciela zbiorniczka,który to oto przebywa na długo ocz...

Wyświetlenia: 2225 | Odpowiedzi: 19 czytaj więcej...

• 063l - 60X30X35 - PROSTY BANIACZEK NATURE - ADAM GOLIK

WITAM PRZEDSTAWIAM WAM MÓJ NOWY BANIACZEK TAKI PROSTY,A CIESZY JAK ŻADEN INNY. NAPISZCIE CZY WAM SIĘ PODOBA ITD. AKWARIUM PROSTE 60X30X35 FILTRACJA TETRATEC EX700 RURKI SZKLANE RA CO2-BRAK PODŁOŻE ...

Wyświetlenia: 3388 | Odpowiedzi: 11 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Copyright © 2001-2020 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.