Karmnik Tetra MyFeeder
Jesteś tutaj: SerwisForumOgólneForum ogólne

Projekt T1000 - marlowe

Ogólne dyskusje akwarystyczne.
Nowości i ciekawostki związane z akwarystyką roślinną,
oraz posty nie pasujące do innych działów.

Nie pamiętam ;) Raczej miedź.
Rosliny dawno śpią, taki nocny film, chciałem nakręcić ramirezy jak się trą ale nie zdążyłem ;/

marlowe
Znający temat

Pięknie porosło.
Jak Kessile, zadowolony?

das
Stały bywalec

Bardzo zadowolony, na tyle, że jak już wcześniej pisałem, tylko kessile będą domyślnie świecić nad tym zbiornikiem, będzie 5 szt.

Mnożą się też ramirezy z odmiany BLUE, latam teraz po nocy z aparatem żeby uchwycić złożone jajeczka, tylko w perfidnym miejscu to zrobiły, trudnym do uchwycenia.

marlowe
Znający temat

A co to za lampa aktualnie na środku świeci?

Krzysztof Radziszewski
Znający temat

Miasto: Zamość PL, Manchester UK.

Krzysztof Radziszewski napisał(a):A co to za lampa aktualnie na środku świeci?

tymczasowa 8)

marlowe
Znający temat

Domyśliłem sie, zważywszy, że wyżej napisałeś o zmianie na punktowe. Chodziło mi o to co to za lampa. Bo całkiem ładnie świeci.

Krzysztof Radziszewski
Znający temat

Marcin, jeszcze do kompletu APEXa ode mnie i będziesz mógł sterować cała aparaturą w tym KIsielami :), mierzyć pH i duperele i robić wiele, wiele innych cudów :) Fajnie, że Ci się podobają te lamy. Dają jedne z ładniejszych widm :) jak dla mnie tylko ta cena :/
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny!

Prospero
Znający temat

Cena chyba nie taka tragiczna w porównaniu z ADA ;)

Krzysztof Radziszewski
    Znający temat

Prospero napisał(a):Marcin, jeszcze do kompletu APEXa ode mnie i będziesz mógł sterować cała aparaturą w tym KIsielami :), mierzyć pH i duperele i robić wiele, wiele innych cudów :) Fajnie, że Ci się podobają te lamy. Dają jedne z ładniejszych widm :) jak dla mnie tylko ta cena :/

Dzieki Piotrek, ale to akwarium juz mnie tyle kosztowało, że obiecałem sobie przez rok przynajmniej nawet złotówki nie wydać. Marzenie zycia sie spełniło ale finansowo zrujnowało ;)

Krzysiek, ta lampa po środku to pozostałośc z mojego 240L, to jest jakiś sunsun 5x59W T5

marlowe
    Znający temat

Dzięki za info.

Krzysztof Radziszewski
    Znający temat

Serwis roslinyakwariowe.pl

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad 44 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się naszym doświadczeniem. zamów e-Magazyn na e-mail

Sklep internetowy

Wysyłkowy sklep akwarystyczny z
    bogatą ofertą sprzętu i akscesoriów do
    pielęgnacji akwarium.
    idź do sklepu

Użytkownicy przeglądający ten dział: Mako55, OBeK, wojti70

Sklep roslinyakwariowe.pl został przeniesiony na ulicę Młyńską Boczną 5 w Krakowieczytaj więcej