Testy akwariowe Tetra
Jesteś tutaj: SerwisForumOgólneForum ogólne

Programator TC 420/421

Nowości i ciekawostki związane z akwarystyką roślinną, oraz posty nie pasujące do innych działów.
Napisz post

02 paź 2018, 22:40 Programator TC 420/421  (#1)  

Chciałbym zapytać posiadaczy tego programatora czy jest możliwość programowania włączenia kanału sekundowego np.3s. , chciałbym wykorzystać 3 kanały i zaprogramować dozownik do nawozów a 2 kanały do oświetlenia , czy ktoś próbował czegoś takiego? Czy jest możliwość programowania sekundowego?

manonegra13
Poznaje temat

Właśnie dotarł do mnie programator, wiem już że programowanie min 30min , ale nie o tym .
Podłączyłem pod taśmy LED ale nie wiem czy to problem czy nie , czy może coś się stać ale gdy nie jest na pełnej mocy świecenia to zasilacz piszczy , zasilacz to Zasilacz instalacyjny modułowy12V 100W . Pytanie czy mam się martwic?

manonegra13
Poznaje temat

Nic się nie stanie.
Takie już uroki zasilaczy impulsowych gdy obciążenie jest PWM - tanie cewki piszczą od częstotliwości PWM.
Minimalne ustawienie czasowe to 1 minuta.

pietach
Z dużym doświadczeniem

Miasto: Wschowa

Dziękuję pietach , na Ciebie zawsze można liczyć :-)

manonegra13
Poznaje temat

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki z wysyłką w 24 godziny lub odbiorem osobistym w Krakowie po wcześniejszej rezerwacji przez internet.
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: dariusz_119, Dżerka, guzi75, PIFO, Robert Banach i 55 gości

Copyright © 2001-2019 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.