Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Program komputerowy "Baza roślin SRWiA"??



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



Witajcie

Mam pytanko skad mozna sciagnac Program komputerowy "Baza roślin SRWiA"??

rmj


19 sie 2006, 14:01   (#2)  


Avatar użytkownika
MAck
Poznaje temat

Posty: 105
Dołączył: 14 lip 2004, 11:50
Miasto: Warszawa











Powiązane tematy
  • Program elemac Sa-03

    Witam dałby ktoś radę podesłać link do instalatora progamu Elemac Sa-03 lub podesłać na gmaila(dominikxdja@gmail.com) . Z góry dziękuje :!: :wink: :wink:

    Wyświetlenia: 1347 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • Program do nawożenia i Estimative Index - Android

    Witam wszystkich ponownie :) Swego czasu przy udziale spidera napisałem program do EI, który paru z Was używało i chyba nadal używa. W chwili obecnej prowadzę prace nad aplikacją dla Androida do zarz...

    Wyświetlenia: 13799 | Odpowiedzi: 40 czytaj więcej...

  • Program oświetlenia.

    Witam. Ustawiam właśnie programatory w akwarium 250l nowo zalane: Podłoże ASII+ Co2 dużo leci nie liczę Nawożenie słupa wody: Seria ADA gain, bacter, potas Rośliny: Dużo rotal około 400-500pędów ...

    Wyświetlenia: 361 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Program o aquascapingu w brytyjskiej telewizji Sky1

    [b]Zachęcam do obejrzenia nagrania z programu:</b> http://www.youtube.com/watch?v=6vti-8wVFq4

    Wyświetlenia: 2626 | Odpowiedzi: 6 czytaj więcej...

  • Program TV o aquascapingu

    http://www.roslinyakwariowe.pl/images/stories/wiadomosci/akwarium-kwiecien-2010/sky1.jpg Zapraszamy do obejrzenia nagrania programu o aranżacji akwarium roślinnego nadanego przez brytyjską stację S...

    Wyświetlenia: 783 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Baza roślin - program

    Czy ktos mogłby mi podeslac na maila wersje na palmtopa bazy roslin ??? Ta z dzialu download nie rusza u mnie pod XP ani na palmie :( pozdrawiam i zycze spokojnych swiat MAYKY

    Wyświetlenia: 1822 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • program do obrobienia zdjęć

    Witam! Proszę o podpowiedź odnośnie programu który pomoże mi zmniejszyć JPG. Chcę wysłać na forum zdjęcie zbiornika ale jest za duże i nie moge sobie z tym poradzić :oops: . Dzięki.

    Wyświetlenia: 1820 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 398 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.
           


 
Uruchomiono zadanie harmonogramu