Jesteś tutaj: SerwisForumOgólneForum ogólne

Problem z wglebka..

Akwarystyka roślinna ogólnie oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat

05 wrz 2006, 15:46 Problem z wglebka..  (#1)  

nie wiem czemu ale qglebka traci kolory i robi sie biala :((((....... reszta roslin jest w pozatku.... owietlenie jest narazie 15W .. jednak do konca tygodnia zostanie to zmienione..

Rajwus

05 wrz 2006, 15:50   (#2)  

Wgłębka pływa po powierzchni, czy jest przywiązana i leży na dnie :?: Piszesz, że oświetlenie 15W, ale nie piszesz na jakie akwarium.

Zobek
Aktywny użytkownik

Miasto: Gliwice

05 wrz 2006, 20:03   (#3)  

narazie plywa na powierzchni akwarium ma 60l

Rajwus

06 wrz 2006, 11:21   (#4)  

A jakie nawożenie, bo może być to niedobór żelaza albo manganu z powodu nadmiaru żelaza. A i jakie rośliny są w pobliżu wgłębki?

Sory za błędy poprawiłem :wink:

mod by Diki ;p
Ostatnio edytowano 07 wrz 2006, 18:40 przez Jacek Petryszak, łącznie edytowano 2 razy

Jacek Petryszak

06 wrz 2006, 19:02   (#5)  

Masz za słabe oświetlenie ! :wink:

Skalarowski

06 wrz 2006, 19:29   (#6)  

Skalarowski napisał(a):Masz za słabe oświetlenie ! :wink:

Czy ja wiem :roll: wgłebka jest tylko kilka centymetrów od powierzchni.
Moje pierwsze akwarium było bez oświetlenia i jako jedyna roślinka była w nim wgłębka na powierzchni i rosła i wyglądała super.

Zobek
Aktywny użytkownik

Miasto: Gliwice

Powiązane tematy
  • Problem z roślinami

Witam serdecznie. Bardzo Was proszę o pomoc. Z czego mogą wynikać takie naloty/przebarwienia na roślinach?? Mam to na każdej roślinie. :(

Wyświetlenia: 261 | Odpowiedzi: 6czytaj więcej...

• Problem z roślinami

Witam coś dzieje się z roślinami i zabardzo niewiem gdzie jest problem prosiłbym o jakaś podpowiedź. Kostka aquael 30L Oświetlenie to aquael leddy smart 2 6w 10-11h swiecenia Podłoże aqua substrate I...

Wyświetlenia: 770 | Odpowiedzi: 17czytaj więcej...

• Problem z utrzymaniem dobrej kondycji roslin

Witam serdecznie członków grupy . Jestem amatorem jezeli chodzi o profesjonalna akwarystyke. I potrzebował bym pomocy. Martwi mnie kolor lisci na paru roslinach. Poniżej podaje pomocne informacje. Osw...

Wyświetlenia: 942 | Odpowiedzi: 19czytaj więcej...

• Problem z roślinami po starcie

Witam, Mam pytanie co może sie dziać z roślinami po starcie akwarium. Problem jest z p.helfieri - rozpuściła sie całkowicie, a.bonsai - zaczyna sie rozpuszczać i zaczyna mi ginąc miejscami mały Heni...

Wyświetlenia: 829 | Odpowiedzi: 11czytaj więcej...

• Problem z roślinami.

Witam. Mam problem z jedna roslina. Nie potrafie znalesć przyczyny bledniecia i dziur w lisciach. Dodatkowo posiadam pare sztuk anubiadow ktorw z niewiamomych przyczyn gubia liscie z lodygami. Kh 8 ph...

Wyświetlenia: 591 | Odpowiedzi: 2czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 400 gatunków i odmian roślin. Ponad 10 000 produktów z wysyłką w 24 godziny lub
odbiorem osobistym w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).)
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Copyright © 2001-2019 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.

Uruchomiono zadanie harmonogramu