DARMOWA DOSTAWA od 499zł lub przy zakupie minimum 10 roślin akwariowych - zobacz katalog roślin
Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne i nowości

Problem z temperatura.

Aktualności akwarystyczne oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat

25 sie 2006, 02:02 Problem z temperatura.  (#1)  

Witam.

Od pewnego czasu wystartowalem z kolejnym akwarium- tym razem odkrytym - skromne 60l i mam pewien problem odnosnie temperatury. Nie moge dac sobie rady z utrzymaniem jej na stabilnym poziomie. Chcialbym miec okolo 28 - 29 stopni. Przez 24h na dobe chodza grzalki ( jedna z termostatem druga bez : lacznie 50W ) ale to nic nie pomaga kazde otworzenie okna powoduje nagly spadek ( ale tylko w odkrytym w akwarium przykrytym od gory tem. nie spada lub spadek jest bardzo niewielki ).

Czy jest sposob zeby to jakos ustabilizowac ?

Ps. Czy moglby mi ktos polecic jakas mila roslinke ( moze byc b.wymagajaca ) ale zeby byla bardzo bardzo intensywnie czerwona.

Pozdrawiam

DzYm
Poznaje temat

Miasto: Toruń / obecnie WWA

25 sie 2006, 10:02   (#2)  

Spróbój rozmieścić grzałki na szybie na której jest najwiekszy przeciąg ale wątpie żeby to coś dało :roll: Co do roślin to polecam rolate marcendrane

Gość

07 wrz 2006, 00:11   (#3)  

Najlepiej zrobić ogrzewanie na dnie akwarium, a poza tym jakby obie grzałki miały termostat to byłoby lepiej.
Zastanów się czy nie masz przeciągów przy akwa jak już wspomnial kolega wyżej.

matystm

07 wrz 2006, 11:11   (#4)  

Refrenik

Powiązane tematy
  • Problem z amazonia ver2

Witam, mam problem z amazonia ver2. Akwarium ma 17 dni nic nie rośnie rośliny się rozpadaja. Zbiornik 300l oświetlenie led 153w Filtracja 2 filtry Jbl 901 Co2 z butli 24h kolor wskaźnika zielony. ...

Wyświetlenia: 397 | Odpowiedzi: 5 czytaj więcej...

• Problem z roślinami (wegetacja, gnicie)

Witam. Akwarium około 30 L z pokrywą Podłoże żwir kwarcowy Światło początkowo aquael leddy slim plant 5w, później dołożone aquael leddy tube plant 6w Filtr wewnętrzny gąbka Temperatura 26 stopni Obsad...

Wyświetlenia: 1455 | Odpowiedzi: 19 czytaj więcej...

• Problem z zalogowaniem się do sklepu

Witam mam problem ze złożeniem zamówienia na parę śietlówek nie mogę założyć konta do sklepu żadnego ani konta na stałe tak jak i nie moge zamówić bez logowania wiadomość która ciągle wyskakuje to We...

Wyświetlenia: 266 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

• Problem z roślinką

Hej Restart miałem tydzień temu zasadziłem wszystko co miałem plus dokupiłem kilka nowych.... I nowe wyglądają tak ....:( Zasadzone 3 dni temu... Narazie zdążyłem zrobić takie testy.. No3 10 Po4 0,...

Wyświetlenia: 2291 | Odpowiedzi: 52 czytaj więcej...

• Co to za rośliny - problem

Witam. Proszę o odpowiedź co to za rośliny. Ponadto rośliny robią się czerwone. Ponad to moczarka zamiast rosnąć do góry wywija się do dołu.

Wyświetlenia: 1224 | Odpowiedzi: 9 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Copyright © 2001-2020 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.