Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Problem z sumem szklistym

Akwarystyka roślinna ogólnie oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat

30 sty 2019, 10:47 Problem z sumem szklistym  (#1)  

Ostatnio zauważyłem, że moje sumy szkliste mają na grzbiecie przy głowie żółte zabarwienie. We wszystkich zbiornikach które widziałem nie ma takiego problemu.

Zbiornik 100l 80x35x40
Około 30 ryb, głównie neonki.

Wiecie może czym to jest spowodowane?

RMaster121
Początkujący

Powiązane tematy
  • Problem z roślinami

Witam serdecznie. Bardzo Was proszę o pomoc. Z czego mogą wynikać takie naloty/przebarwienia na roślinach?? Mam to na każdej roślinie. :(

Wyświetlenia: 269 | Odpowiedzi: 6 czytaj więcej...

• Problem z roślinami

Witam coś dzieje się z roślinami i zabardzo niewiem gdzie jest problem prosiłbym o jakaś podpowiedź. Kostka aquael 30L Oświetlenie to aquael leddy smart 2 6w 10-11h swiecenia Podłoże aqua substrate I...

Wyświetlenia: 773 | Odpowiedzi: 17 czytaj więcej...

• Problem z utrzymaniem dobrej kondycji roslin

Witam serdecznie członków grupy . Jestem amatorem jezeli chodzi o profesjonalna akwarystyke. I potrzebował bym pomocy. Martwi mnie kolor lisci na paru roslinach. Poniżej podaje pomocne informacje. Osw...

Wyświetlenia: 946 | Odpowiedzi: 19 czytaj więcej...

• Problem z roślinami po starcie

Witam, Mam pytanie co może sie dziać z roślinami po starcie akwarium. Problem jest z p.helfieri - rozpuściła sie całkowicie, a.bonsai - zaczyna sie rozpuszczać i zaczyna mi ginąc miejscami mały Heni...

Wyświetlenia: 834 | Odpowiedzi: 11 czytaj więcej...

• Problem z roślinami.

Witam. Mam problem z jedna roslina. Nie potrafie znalesć przyczyny bledniecia i dziur w lisciach. Dodatkowo posiadam pare sztuk anubiadow ktorw z niewiamomych przyczyn gubia liscie z lodygami. Kh 8 ph...

Wyświetlenia: 592 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 400 gatunków i odmian roślin. Ponad 10 000 produktów z wysyłką w 24 godziny lub
odbiorem osobistym w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).)
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Copyright © 2001-2019 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.

Uruchomiono zadanie harmonogramu