Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne i nowości

Problem z sumem szklistym

Aktualności akwarystyczne oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat

30 sty 2019, 10:47 Problem z sumem szklistym  (#1)  

Ostatnio zauważyłem, że moje sumy szkliste mają na grzbiecie przy głowie żółte zabarwienie. We wszystkich zbiornikach które widziałem nie ma takiego problemu.

Zbiornik 100l 80x35x40
Około 30 ryb, głównie neonki.

Wiecie może czym to jest spowodowane?

RMaster121
Początkujący

Powiązane tematy
  • Problem z roślinami- nie rosną.

Cześć. Dawno nie gościłem na żadnym forum, raczej tylko zaglądałem w poszukiwaniu informacji. Mam jednak problem z roślinami w akwarium, którego nie potrafię rozwiązać. Akwarium Juwel RIO 125 Dwa mod...

Wyświetlenia: 588 | Odpowiedzi: 8 czytaj więcej...

• Problem z roslinami

Cześć wszystkim. Jest to moje pierwsze akwarium z roślinami. 200l Podłoże manado i aquabasis Światło 3x39w (11h) Testów brak jeszcze. Akwarium stoi 5 dni. Oto efekt. Tragiczny. Liście pływają po cały...

Wyświetlenia: 653 | Odpowiedzi: 14 czytaj więcej...

• Problem z roślinami (wegetacja, gnicie)

Witam. Akwarium około 30 L z pokrywą Podłoże żwir kwarcowy Światło początkowo aquael leddy slim plant 5w, później dołożone aquael leddy tube plant 6w Filtr wewnętrzny gąbka Temperatura 26 stopni Obsad...

Wyświetlenia: 1611 | Odpowiedzi: 19 czytaj więcej...

• Problem z zalogowaniem się do sklepu

Witam mam problem ze złożeniem zamówienia na parę śietlówek nie mogę założyć konta do sklepu żadnego ani konta na stałe tak jak i nie moge zamówić bez logowania wiadomość która ciągle wyskakuje to We...

Wyświetlenia: 296 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

• Problem z roślinką

Hej Restart miałem tydzień temu zasadziłem wszystko co miałem plus dokupiłem kilka nowych.... I nowe wyglądają tak ....:( Zasadzone 3 dni temu... Narazie zdążyłem zrobić takie testy.. No3 10 Po4 0,...

Wyświetlenia: 2472 | Odpowiedzi: 52 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Copyright © 2001-2020 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.

Uruchomiono zadanie harmonogramu