DARMOWA DOSTAWA od 499zł lub przy zakupie minimum 10 roślin akwariowych - zobacz katalog
Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Nowości

Problem z sumem szklistym

Aktualności akwarystyczne oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat

30 sty 2019, 10:47 Problem z sumem szklistym  (#1)  

Ostatnio zauważyłem, że moje sumy szkliste mają na grzbiecie przy głowie żółte zabarwienie. We wszystkich zbiornikach które widziałem nie ma takiego problemu.

Zbiornik 100l 80x35x40
Około 30 ryb, głównie neonki.

Wiecie może czym to jest spowodowane?

RMaster121
Początkujący

Powiązane tematy
  • Problem z roślinką

Hej Restart miałem tydzień temu zasadziłem wszystko co miałem plus dokupiłem kilka nowych.... I nowe wyglądają tak ....:( Zasadzone 3 dni temu... Narazie zdążyłem zrobić takie testy.. No3 10 Po4 0,...

Wyświetlenia: 2062 | Odpowiedzi: 52 czytaj więcej...

• Problem z amazonia ver2

Witam, mam problem z amazonia ver2. Akwarium ma 17 dni nic nie rośnie rośliny się rozpadaja. Zbiornik 300l oświetlenie led 153w Filtracja 2 filtry Jbl 901 Co2 z butli 24h kolor wskaźnika zielony. ...

Wyświetlenia: 273 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

• Co to za rośliny - problem

Witam. Proszę o odpowiedź co to za rośliny. Ponadto rośliny robią się czerwone. Ponad to moczarka zamiast rosnąć do góry wywija się do dołu.

Wyświetlenia: 1168 | Odpowiedzi: 9 czytaj więcej...

• Problem z niektórymi gatunkami

Witam, Chociaż rośliny rosną to z pewnością nie jest to forma jaką chciałbym oglądać w akwarium. Dzisiaj po teście z przed kilku dni zauważyłem dodatkowo że robi mi się chyba jakaś blokada. NPK w ogó...

Wyświetlenia: 219 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

• Problem z roslinami

Cześć wszystkim. Jest to moje pierwsze akwarium z roślinami. 200l Podłoże manado i aquabasis Światło 3x39w (11h) Testów brak jeszcze. Akwarium stoi 5 dni. Oto efekt. Tragiczny. Liście pływają po cały...

Wyświetlenia: 454 | Odpowiedzi: 9 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Copyright © 2001-2020 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.