Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne i nowości

Problem z fissiden

Aktualności akwarystyczne oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat

13 mar 2018, 21:50 Problem z fissiden  (#1)  

Od jakiś 4 dni mam problem z fissiden. Mianowicie zbiera się na nim straszny brud. Widać ze mech nie jest zielony

kviatek88
Zainteresowany tematem

14 mar 2018, 03:50 Re: Problem z fissiden  (#2)  

Brązowe glony. Fissidens dość często obłazi glonami z racji tego że wolno rośnie, jest też niestety wrażliwy na ich obecność. Z tego co pamiętam masz świeży zbiornik także powinno minąć.
Możesz spróbować wyczyścić lekko miękkim pędzlem.

Rfck
Z dużym doświadczeniem

Miasto: Gdańsk/UK

14 mar 2018, 09:11 Re: Problem z fissiden  (#3)  

Rfck napisał(a):Brązowe glony. Fissidens dość często obłazi glonami z racji tego że wolno rośnie, jest też niestety wrażliwy na ich obecność. Z tego co pamiętam masz świeży zbiornik także powinno minąć.
Możesz spróbować wyczyścić lekko miękkim pędzlem.
Dzieki wielkie, spróbuje tak zrobić przy podmiance

kviatek88
Zainteresowany tematem

Powiązane tematy
  • Problem z roślinami- nie rosną.

Cześć. Dawno nie gościłem na żadnym forum, raczej tylko zaglądałem w poszukiwaniu informacji. Mam jednak problem z roślinami w akwarium, którego nie potrafię rozwiązać. Akwarium Juwel RIO 125 Dwa mod...

Wyświetlenia: 356 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

• Problem z roslinami

Cześć wszystkim. Jest to moje pierwsze akwarium z roślinami. 200l Podłoże manado i aquabasis Światło 3x39w (11h) Testów brak jeszcze. Akwarium stoi 5 dni. Oto efekt. Tragiczny. Liście pływają po cały...

Wyświetlenia: 623 | Odpowiedzi: 14 czytaj więcej...

• Problem z roślinami (wegetacja, gnicie)

Witam. Akwarium około 30 L z pokrywą Podłoże żwir kwarcowy Światło początkowo aquael leddy slim plant 5w, później dołożone aquael leddy tube plant 6w Filtr wewnętrzny gąbka Temperatura 26 stopni Obsad...

Wyświetlenia: 1599 | Odpowiedzi: 19 czytaj więcej...

• Problem z zalogowaniem się do sklepu

Witam mam problem ze złożeniem zamówienia na parę śietlówek nie mogę założyć konta do sklepu żadnego ani konta na stałe tak jak i nie moge zamówić bez logowania wiadomość która ciągle wyskakuje to We...

Wyświetlenia: 291 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

• Problem z roślinką

Hej Restart miałem tydzień temu zasadziłem wszystko co miałem plus dokupiłem kilka nowych.... I nowe wyglądają tak ....:( Zasadzone 3 dni temu... Narazie zdążyłem zrobić takie testy.. No3 10 Po4 0,...

Wyświetlenia: 2465 | Odpowiedzi: 52 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Copyright © 2001-2020 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.