Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Problem ! Akwarium a pokrywa!

Akwarystyka roślinna ogólnie oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat

28 lis 2010, 11:52 Problem ! Akwarium a pokrywa!  (#1)  

Witam. Mam pewien problem. Jak myślicie gdybym do akwa o dlugości 80 i szerokości 35 dał pokrywę 80x40 to bardzo by to przeszkadzało i brzydko wyglądało ?

grecki
Poznaje temat

28 lis 2010, 12:08   (#2)  

Cześć,
dlaczego w akwarium o wymiarach 80 x 35 chcesz stosować taka pokrywę ?
Moim zdaniem będzie to wyglądać brzydko, w końcu gdzieś te 5cm będzie wystawać :(
Akwarium w domu, pracy czy też innym miejscu gdzie je trzymamy jest dla ozdoby więc po co oszpecać je pokrywą która nie jest dla niego dedykowana :(

Inna sprawa, że jest duży wybór pokryw w potrzebnym Ci wymiarze, jeśli się nie mylę to znajdziesz takie w tutejszym sklepie.
Sam osobiście mam akwarium o takich wymiarach i stosuję pokrywę firmy Zoolight
tu masz linka do niej http://www.zoolight.pl/product-pol-30-P ... 80x35.html
pozdrawiam serdecznie.
Piotr

alfie
Początkujący

Miasto: Ruda Śląska

28 lis 2010, 12:16   (#3)  

alfie napisał(a):Cześć,
dlaczego w akwarium o wymiarach 80 x 35 chcesz stosować taka pokrywę ?
Moim zdaniem będzie to wyglądać brzydko, w końcu gdzieś te 5cm będzie wystawać :(
Akwarium w domu, pracy czy też innym miejscu gdzie je trzymamy jest dla ozdoby więc po co oszpecać je pokrywą która nie jest dla niego dedykowana :(

Inna sprawa, że jest duży wybór pokryw w potrzebnym Ci wymiarze, jeśli się nie mylę to znajdziesz takie w tutejszym sklepie.
Sam osobiście mam akwarium o takich wymiarach i stosuję pokrywę firmy Zoolight
tu masz linka do niej http://www.zoolight.pl/product-pol-30-P ... 80x35.html

Przyjacielu chodzi o to , że mam już pokrywe 80/40 a nie mogę znaleźć takiego akwarium :(

grecki
Poznaje temat

28 lis 2010, 12:28   (#4)  

A gdzie widzisz problem zeby zamowic akwarium 80x40? przeciez praktycznie kazdy sklep ma taka mozliwosc.

Tomasz Małachowski
Poznaje temat

28 lis 2010, 12:31   (#5)  

djtommi napisał(a):A gdzie widzisz problem zeby zamowic akwarium 80x40? przeciez praktycznie kazdy sklep ma taka mozliwosc.

Szukam akwarium 80x40x35h i jakoś nie mogę znaleźć :/

grecki
Poznaje temat

28 lis 2010, 12:34   (#6)  

grecki napisał(a):
Przyjacielu chodzi o to , że mam już pokrywe 80/40 a nie mogę znaleźć takiego akwarium :(

Żeby daleko nie szukać to w sklepie roslinyakwariowe.pl udało mi się znaleźć coś takiego
http://sklep.roslinyakwariowe.pl/akwari ... -5579.html

Możesz też za radą djtommi zamówić sobie akwarium na wymiar.

Jeśli o takie rzeczy chodzi to nie ma najmniejszego problemu :-)

Ps sorki nie doczytałem, że chodzi ci o akwarium wysokie na 35cm :( w takim razie pozostaje Ci opcja zamówienia akwarium na wymiar. Z tym tez nie powinno być problemów :-) Obyśmy tylko takie problemy w akwarystyce mieli ;-)
pozdrawiam serdecznie.
Piotr

alfie
Początkujący

Miasto: Ruda Śląska

Powiązane tematy

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 400 gatunków i odmian roślin. Ponad 10 000 produktów z wysyłką w 24 godziny lub
odbiorem osobistym w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).)
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości

Copyright © 2001-2019 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.