Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Problem ! Akwarium a pokrywa!



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



28 lis 2010, 11:52 Problem ! Akwarium a pokrywa!  (#1)  

Witam. Mam pewien problem. Jak myślicie gdybym do akwa o dlugości 80 i szerokości 35 dał pokrywę 80x40 to bardzo by to przeszkadzało i brzydko wyglądało ?

grecki
Poznaje temat

Posty: 63
Dołączył: 25 lis 2009, 15:43

28 lis 2010, 12:08   (#2)  

Cześć,
dlaczego w akwarium o wymiarach 80 x 35 chcesz stosować taka pokrywę ?
Moim zdaniem będzie to wyglądać brzydko, w końcu gdzieś te 5cm będzie wystawać :(
Akwarium w domu, pracy czy też innym miejscu gdzie je trzymamy jest dla ozdoby więc po co oszpecać je pokrywą która nie jest dla niego dedykowana :(

Inna sprawa, że jest duży wybór pokryw w potrzebnym Ci wymiarze, jeśli się nie mylę to znajdziesz takie w tutejszym sklepie.
Sam osobiście mam akwarium o takich wymiarach i stosuję pokrywę firmy Zoolight
tu masz linka do niej http://www.zoolight.pl/product-pol-30-P ... 80x35.html
pozdrawiam serdecznie.
Piotr

Avatar użytkownika
alfie
Początkujący

Posty: 29
Dołączył: 13 mar 2005, 01:11
Miasto: Ruda Śląska

28 lis 2010, 12:16   (#3)  

alfie napisał(a):Cześć,
dlaczego w akwarium o wymiarach 80 x 35 chcesz stosować taka pokrywę ?
Moim zdaniem będzie to wyglądać brzydko, w końcu gdzieś te 5cm będzie wystawać :(
Akwarium w domu, pracy czy też innym miejscu gdzie je trzymamy jest dla ozdoby więc po co oszpecać je pokrywą która nie jest dla niego dedykowana :(

Inna sprawa, że jest duży wybór pokryw w potrzebnym Ci wymiarze, jeśli się nie mylę to znajdziesz takie w tutejszym sklepie.
Sam osobiście mam akwarium o takich wymiarach i stosuję pokrywę firmy Zoolight
tu masz linka do niej http://www.zoolight.pl/product-pol-30-P ... 80x35.html


Przyjacielu chodzi o to , że mam już pokrywe 80/40 a nie mogę znaleźć takiego akwarium :(

grecki
Poznaje temat

Posty: 63
Dołączył: 25 lis 2009, 15:43

28 lis 2010, 12:28   (#4)  

A gdzie widzisz problem zeby zamowic akwarium 80x40? przeciez praktycznie kazdy sklep ma taka mozliwosc.

Avatar użytkownika
Tomasz Małachowski
Poznaje temat

Posty: 110
Dołączył: 25 kwi 2005, 21:15

28 lis 2010, 12:31   (#5)  

djtommi napisał(a):A gdzie widzisz problem zeby zamowic akwarium 80x40? przeciez praktycznie kazdy sklep ma taka mozliwosc.

Szukam akwarium 80x40x35h i jakoś nie mogę znaleźć :/

grecki
Poznaje temat

Posty: 63
Dołączył: 25 lis 2009, 15:43

28 lis 2010, 12:34   (#6)  

grecki napisał(a):
Przyjacielu chodzi o to , że mam już pokrywe 80/40 a nie mogę znaleźć takiego akwarium :(


Żeby daleko nie szukać to w sklepie roslinyakwariowe.pl udało mi się znaleźć coś takiego
http://sklep.roslinyakwariowe.pl/akwari ... -5579.html

Możesz też za radą djtommi zamówić sobie akwarium na wymiar.

Jeśli o takie rzeczy chodzi to nie ma najmniejszego problemu :-)

Ps sorki nie doczytałem, że chodzi ci o akwarium wysokie na 35cm :( w takim razie pozostaje Ci opcja zamówienia akwarium na wymiar. Z tym tez nie powinno być problemów :-) Obyśmy tylko takie problemy w akwarystyce mieli ;-)
pozdrawiam serdecznie.
Piotr

Avatar użytkownika
alfie
Początkujący

Posty: 29
Dołączył: 13 mar 2005, 01:11
Miasto: Ruda Śląska











Powiązane tematy
  • Akwarium 112 litrów i kubełek na 250 litrów

    Witam Posiadam akwarium 112 litrów oraz filtr kubełkowy Eheim z serii professional 4+ za 700 zł(niestety nie pamiętam dokładnego oznaczenia). Filtr ten jest dedykowany do akwarium 250 litrów. Miałem ...

    Wyświetlenia: 4014 | Odpowiedzi: 58 czytaj więcej...

  • Mega akwarium - peha68

    Absolutnie fantastyczna aranżacja (pomijając aspekt ścieżki :) )ponadnormatywnego akwarium w wykonaniu Panów z Peha68. https://www.youtube.com/watch?v=hM24gvwsrv4 oraz filtracja: https://youtu.be/O...

    Wyświetlenia: 18070 | Odpowiedzi: 58 czytaj więcej...

  • Jaka polecacie obsade rybek z krewetkami do akwarium 125 L

    Witam forumowiczow, Jak w temacie planuje zalozyc moje perwsze akwarium bardziej naturalne z latwymi rybkami do chodowli dla poczatkujacego oraz z takimi roslinami aby nie bylo duzo przycinania. Obec...

    Wyświetlenia: 650 | Odpowiedzi: 10 czytaj więcej...

  • [2456L] Dziennik budowy - Akwarium w ścianie

    Nareszcie! Doczekałem się! Nadszedł czas na rozpoczęcie prac z wymarzonym akwarium w ścianie, pomiędzy pokojami. Budowa domu była od samego początku podporządkowana i z myślą o duuuużym akwarium. Już ...

    Wyświetlenia: 65277 | Odpowiedzi: 232 czytaj więcej...

  • Akwarium na wymiar

    Witam po kilkuletniej przerwie. Jako że nowy dom ukończony to przyszła pora na moje akwarium. Stety/Niestety muszę oprzeć się o wykonanie akwarium na wymiar - bo nie widzę do kupienia takich rozwiązań...

    Wyświetlenia: 1003 | Odpowiedzi: 14 czytaj więcej...

  • Filtr narurowy do akwarium roślinnego

    Witajcie. Mam pytanie odnośni filtracji na bazie filtrów narurowych do wody połączonych rurami PCV i pompą od ogrzewania. Czy macie jakieś opinie na ten temat? W internecie można znaleść dość dużo got...

    Wyświetlenia: 15290 | Odpowiedzi: 41 czytaj więcej...

  • Pył w akwarium

    Witam założyłem ostatnio nowe akwarium 40l. Kupiłem sobie dobrze oceniane podłoże aktywne aquarium soli firmy tropica którego nie płuczę się przed wsypaniem. Od założenia akwarium po dwóch tygodniach ...

    Wyświetlenia: 716 | Odpowiedzi: 9 czytaj więcej...

  • Zakładanie akwarium

    Cześć akwaryści, Zakładam właśnie nowe akwarium. Nie jest to już moje pierwsze podejście, jednak poprzednie próby kończyły się z różnym skutkiem, nie zawsze pożądanym (inwazje glonów, brak wzrostu ro...

    Wyświetlenia: 327 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

  • Problem z glonami

    Moi drodzy sprawy przedstawiają się następująco: Posiadam akwarium ok 30 litrów. Akwarium jest po całkowitym restarcie łącznie z wymianą podłoża na podłoże aktywne z lawą wulkaniczną, nowymi roślinkam...

    Wyświetlenia: 808 | Odpowiedzi: 13 czytaj więcej...

  • Akwarium 112l wystarczający filtr eheim

    Cześć, obecnie w akwarium 112l gęsto obsadzonym roślinami mam filtr EHEIM EXPERIENCE 250 (2424). W środku są dwa kosze z gąbkami oraz seachem matrix , na samej górze jest wata. Zastanawiam się nad zak...

    Wyświetlenia: 1223 | Odpowiedzi: 19 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 194 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.