Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Prezent. Jak go ugryźć?

Akwarystyka roślinna ogólnie oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat
Krzysztof Radziszewski napisał(a):
Rfck napisał(a):
Krzysztof Radziszewski napisał(a):bo z racji odległości jaką musi pokonać przesyłka sklep RA nie przyjmuje na gwarancję produktów wysyłanych do Anglii, jak jest z innymi krajami tego nie wiem.
Pozdrawiam.

Że jak ? Dlaczego nie?

Co do buczenia, daj mu trochę czasu, może sie "ułoży"
Mam taką nadzieję, ale powietrze nadal gdzieś zaciąga.
Z gwarancją jest napisane przy zakupie produktu. Zaryzykowałem no cóż.

Szczerze mówiąc kupowałem różne rzeczy z niemiec czy holandii i nie spotkałem się nigdy z takim zapisem.. no ale nie będę dociekał, wciąż masz gwarancję producenta i zapewne z rachunkiem mógłbyś odesłać bezpośrednio, trzeba by zapytać. W ogóle Dlaczego kupiłeś z Polski jak u nas też można kupić?

Znajdź facebooka albo stronę producenta i zapytaj się co możesz zrobić w takiej sytuacji.

Rfck
Z dużym doświadczeniem

Miasto: Gdańsk/UK

Rfck napisał(a):
Krzysztof Radziszewski napisał(a):
Rfck napisał(a):[quote="Krzysztof Radziszewski"]bo z racji odległości jaką musi pokonać przesyłka sklep RA nie przyjmuje na gwarancję produktów wysyłanych do Anglii, jak jest z innymi krajami tego nie wiem.
Pozdrawiam.

Że jak ? Dlaczego nie?

Co do buczenia, daj mu trochę czasu, może sie "ułoży"
Mam taką nadzieję, ale powietrze nadal gdzieś zaciąga.
Z gwarancją jest napisane przy zakupie produktu. Zaryzykowałem no cóż.

Szczerze mówiąc kupowałem różne rzeczy z niemiec czy holandii i nie spotkałem się nigdy z takim zapisem.. no ale nie będę dociekał, wciąż masz gwarancję producenta i zapewne z rachunkiem mógłbyś odesłać bezpośrednio, trzeba by zapytać. W ogóle Dlaczego kupiłeś z Polski jak u nas też można kupić?

Znajdź facebooka albo stronę producenta i zapytaj się co możesz zrobić w takiej sytuacji.[/quote]Przedwczoraj wysłałem zapytanie do Oase co w tej kwestii mogę zrobić ale dziś święto, więc pewnie na dniach odpiszą. A kupiłem z PL bo taniej niż na miejscu. Jak to mówią, "chytry traci dwa razy".

Krzysztof Radziszewski
Z dużym doświadczeniem

Miasto: Zamość PL, Manchester UK.

U mnie filtr zaciagal jak byl ograniczony na wlocie. Moze cos na wlocie jest prztykane? U mnie bylo kolanko i sie lekko przytkalo.

marikfox
Stały bywalec

marikfox napisał(a):U mnie filtr zaciagal jak byl ograniczony na wlocie. Moze cos na wlocie jest prztykane? U mnie bylo kolanko i sie lekko przytkalo.
U mnie już nic nie blokuje. Był skimmer szklany z zabezpieczeniem na dole (patrz ostatnie dwa zdjecia) żeby krewetek nie wciągało ale zmieniłem rurkę na zwykłą i założyłem to drugie zabezpieczenie (patrz pierwsze zdjęcie), że nie blokuje przepływu, bo tak samo sobie pomyślałem. Sytuacja jest bez zmian.
Smarowanie przycisku zalewowego dość grubą warstwą smaru silikonowego też nie pomogło.
Pisałem z przedstawicielem Oase na Anglię i poprosił bym wysłał zdjęcie naklejki na głowicy. Stwierdził, że to problem fabryczny ale nie może mi wysłać nowej głowicy bo zakupiłem filtr z zagranicy. Także teraz muszę się uśmiechając do głównego oddziału w Niemczech i podobno ma nie być problemu z wymianą.

Krzysztof Radziszewski
Z dużym doświadczeniem

Miasto: Zamość PL, Manchester UK.

Powiązane tematy

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 400 gatunków i odmian roślin. Ponad 12 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

Copyright © 2001-2019 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.

Uruchomiono zadanie harmonogramu