Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Preparaty lecznicze przy ampulariach i raczkach

Dyskusje ogólnooakwarystyczne oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat
Który z tych preparatów mogę podać mając w zbiorniku ampularie i raczki CPO?

TRYPAFLAVINA, Fmc, SERA BAKTOFORTE

Pozdrawiam, r.

Rozrabiak
Poznaje temat

Powiązane tematy
  • Rzęsa przy skimmerze

Cześć, Mam pytanie, pojawiły mi się glony w akwarium (przez NO3) zakupiłem rzęsę wodną wszystko fajnie tylko mam Skimmer:/ nie mogę z niego zrezygnować bo bez niego od razu mam pełno kurzu na tafli. J...

Wyświetlenia: 252 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

• Pomoc przy trawniczku !!

Pytanko mam odnośnie trawniczka "Eleocharis acicularis". Chodzi mi o przycinanie i tu pytanie czy czekać aż trawnik pokryje cala powierzchnie czy przycinać jak trawnik osiągnie jakąś X długo...

Wyświetlenia: 549 | Odpowiedzi: 8 czytaj więcej...

• [Ankieta] Skuteczne preparaty na ślimaki w akwarium

Przepisy unijne mocno zredukowały dostępność preparatów na ślimaki na Polskim rynku. Aktualnie dostępne są 2, zapraszamy do podzielenia się wnioskami z ich stosowania - czy preparaty uszkadzały Wam r...

Wyświetlenia: 17797 | Odpowiedzi: 44 czytaj więcej...

• Pomoc przy 160 litrach

Witam. Przymierzam się do uruchomienia akwarium 100x40x40. Na razie żongluję korzeniami i kamieniami, szukam jakiegoś fajnego ułożenia. Z przodu planuję plażę. Na korzenie trochę mchu, microsorium, H...

Wyświetlenia: 2230 | Odpowiedzi: 12 czytaj więcej...

• Jaka roślinę na trawnik/front akwa przy kirysach...

Co polecicie na front akwarium jako roślinę trawnikową, lub coś zamiast trawnika niskiego i gęstego... Sytuacja taka, miałem piękny trawnik z eleocharis parvula, ale wyjechałem na urlop, po powrocie ...

Wyświetlenia: 955 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Copyright © 2001-2020 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.