W dniach 19-30 lipca pracownicy firmy przebywają na urlopie.

Promocja na czas urlopu: -10% na wszystko! Realizacja po 30.07

Wpisz w koszyku kod rabatowy: urlop10

Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Premiera dyfuzora ZEN

Dyskusje ogólnooakwarystyczne oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat

18 lis 2011, 17:09 Premiera dyfuzora ZEN  (#1)  

Obrazek

Już dziś premiera najnowszego modelu dyfuzora CO2...

Czytaj więcej »

roslinyakwariowe.pl
roslinyakwariowe.pl

Miasto: Kraków

Powiązane tematy
  • 600l Akwarium biotopowe. Strumień Zen - Wlochy

https://www.youtube.com/watch?v=KxPPgxzoGKY W dzisiejszym filmie zbiornik prezentujący strumień Zena w parku regionalnym Gessi San Lazzaro di Savena we Włoszech. Akwarium zajęło 4 miejsce w konkrsi...

Wyświetlenia: 366 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

• 080l - Zen - turkusowy

Witam serdecznie, Chciałbym zaprezentować swój zbiornik. Akwarium: 130x20x48cm (objętość: 80l) http://www.aquaristik-zentrum.at/shop/de/aquatlantis-aquaplasma-evolution-wandaquarium-13...

Wyświetlenia: 2357 | Odpowiedzi: 13 czytaj więcej...

• 45l - ZEN - Marcin Kopeć

Witam.. Jestem początkującym akwarystą i dopiero próbuję sił w tym hobby. Chciałbym wam pokazać mój mały zbiornik, który założyłem w kanadzie. W kanadzie akwarystyka jest na prawdę na średnim poziomi...

Wyświetlenia: 2571 | Odpowiedzi: 8 czytaj więcej...

• 048l - KOSTKA W STYLU ZEN - SPOKOJNA DOLINA

Nowe fotki prezentujące akwa, które funkcjonuje już od 2 miechów, wcześnniej juz prezentowałem cube ale teraz nieco się roślinki rozrosły Na początku oczywiście pojawiły sie problemy z paskudnymi nit...

Wyświetlenia: 7498 | Odpowiedzi: 12 czytaj więcej...

• Zen - SPOKOJNA DOLINA 48L

Nowe fotki prezentujące akwa, które funkcjonuje już od 2 miechów, wcześnniej juz prezentowałem cube ale teraz nieco się roślinki rozrosły Na początku oczywiście pojawiły sie problemy z paskudnymi n...

Wyświetlenia: 749 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 95 gości

Copyright © 2001-2021 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.