Jesteś tutaj: SerwisForumOgólneForum ogólne

Prawidlowe parametry

Ogólne dyskusje akwarystyczne.
Posty nie pasujące do innych działów.

13 sty 2018, 15:42 Prawidlowe parametry  (#1)  

Prosze was abyscie mi napisali jakie powinny byc prawidlowe parametry wody , ktorych moglbym sie trzymac. tak aby rosliny prawidlowo rosly a glony wrecz przeciwnie. Akwarium mam chyba 102 netto . 3 tuby led aquael po 16 w i po 1650lm w tym jedna plant. . Stosuje bimbrownie. pH 7 kh 8 gh 8 . To chyba wporzadku.... prosze o prawidlowe parametry ...azotu fosforu potasu zelaza itd ktore sa wazne. noi ph i kh jrsli moje sa zle. Zamowilem duzy zestaw roslin wiec obsada bedzie raczej duza .dzieki z gory.

Anonim 57381

13 sty 2018, 15:50 Re: Prawidlowe parametry  (#2)  

Dopisze jeszcze ze podloze to zwymkly zwir rzeczny 2-5mm . Filtr unimax 250. Noi wiadomo bede nawozil.

Anonim 57381

13 sty 2018, 19:04 Re: Prawidlowe parametry  (#3)  

https://www.roslinyakwariowe.pl/baza-ro ... iowej.html

Choć ja uważam że nie ma czegoś takiego jak prawidłowe parametry, liczy się stabilność tych parametrów i wiele innych rzeczy.

Rfck
Znający temat

Miasto: Gdańsk/UK

Serwis roslinyakwariowe.pl

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad 44 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się naszym doświadczeniem. zamów e-Magazyn na e-mail

Sklep internetowy

Wysyłkowy sklep akwarystyczny z
bogatą ofertą sprzętu i akscesoriów do
pielęgnacji akwarium.
idź do sklepu

Użytkownicy przeglądający ten dział: blixa, Czlowiek_Z_Brodą, dust, Homerus, Lambert, lobsonlobik, szarlej i 126 gości