Jesteśmy po świeżych dostawach roślin :)     ZOBACZ KATALOG
Wielki Atlas Roślin Akwariowych Christell Kasselmann już dostępny w języku polskim!     Kup teraz







Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Poszukuję tematu z forum (nasze akwaria)



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



Jakiś czas temu przeglądałem forum i natknąłem się na bardzo ciekawe nano akwarium w stylu iwagumi. Właściciel i autor tematu opisał, że aranżacja była spontaniczna, nawożenie miał bardzo dokładnie rozpisane, była nawet załączona tabelka. Z obsady to z tego co pamietam po jakimś czasie pojawił się otosek i na pewno jakas krewetka i mimo wszystko nie bylo oznak aby, źle się tam czuła. Przejrzałem jeszcze raz forum w celu odnalezienia tego tematu, ale bez efektu. Może ktoś z forumowiczów, ktorzy mieli bardzo dobre opinie na temat owego akwarium oraz po moim marnym opisie poznają autora?

zbojmadej
Początkujący

Posty: 16
Dołączył: 15 lis 2017, 19:15

zbojmadej napisał(a):Jakiś czas temu przeglądałem forum i natknąłem się na bardzo ciekawe nano akwarium w stylu iwagumi. Właściciel i autor tematu opisał, że aranżacja była spontaniczna, nawożenie miał bardzo dokładnie rozpisane, była nawet załączona tabelka. Z obsady to z tego co pamietam po jakimś czasie pojawił się otosek i na pewno jakas krewetka i mimo wszystko nie bylo oznak aby, źle się tam czuła. Przejrzałem jeszcze raz forum w celu odnalezienia tego tematu, ale bez efektu. Może ktoś z forumowiczów, ktorzy mieli bardzo dobre opinie na temat owego akwarium oraz po moim marnym opisie poznają autora?


Spróbuj różne kombinacje słów w wyszukiwarce:

https://www.roslinyakwariowe.pl/akwarys ... .&search=1

https://www.roslinyakwariowe.pl/akwarys ... ek&areaid=
"Gdy­by tyl­ko owoc Twoich prze­myśleń zechciał się skrys­ta­lizo­wać w pos­ta­ci mądrego tekstu, pisz.
W prze­ciw­nym ra­zie god­nie mil­cz."

Avatar użytkownika
Moderatorka
Moderatorka

Posty: 140
Dołączył: 14 cze 2010, 22:40

Wspieram stronę kontem Premium

Próbowałem wpisywać nawet całe zdania, które zapamiętałem ale bez skutku :/

zbojmadej
Początkujący

Posty: 16
Dołączył: 15 lis 2017, 19:15











Powiązane tematy


Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 313 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.