Wielki atlas roślin akwariowych - Christel Kasselmann już w języku polskim! KUP TERAZ







Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Pomocy



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



09 lut 2019, 23:20 Pomocy   (#1)  

Jak to prawidłowo podłączyć potrzebuje . Gdzie znajdę jakiś instruktarz (film) jak podłączyć krok po kroku i jakie świetlówki kupić do tego zestawu
IMG_20190209_221022.jpeg
(45.5 KiB) Pobrane 357 razy
IMG_20190209_221015.jpeg
(73.81 KiB) Pobrane 357 razy
IMG_20190209_221006.jpeg
(75.8 KiB) Pobrane 357 razy

rogusz
Poznaje temat

Posty: 61
Dołączył: 19 sty 2019, 23:10











Powiązane tematy
  • Oświetlenie 200l akwarium pomocy

    Witajcie, przeszukuje forum jednak nigdzie nie mogę znaleść precyzyjnej odpowiedzi, mam akwarium 200 litrów (100cm x 40cm x 50cm) w którym mam dosłownie kilka Alternanthera reineckii mini które na ośw...

    Wyświetlenia: 442 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

  • Pomocy ! Zdychanie ryb

    Witam. Posiadam od około 2 miesięcy zbiornik 200l. Za filtracje odpowiada fluval 305 i aquael turbo 1500. Cykl azotowy zamknięty. Parametrów wody nie mierzyłem wszystkich ale takie jak no2,no3,nh3/nh4...

    Wyświetlenia: 352 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

  • Pomocy

    Podpowie ktoś czy to.samiec czy samica bo mam problem

    Wyświetlenia: 919 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

  • Pomocy w identyfikacji choroby!

    Dzień dobry. Mam akwarium 120 l, dojrzewające od 3 lat, z butlą co2 i obsadą głownie przydennych: zbrojniki, czerwone i niebieskie, kiryski julii, gurami, grubowargi syjamskie. Kosiarki od ponad tygo...

    Wyświetlenia: 346 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Glon zielone plus nitki POMOCY!

    Dzień dobry potrzebuje pomocy wyszło mi takie o to gówno zbiornik ponad miesiąc 5-6 tyg 250 l, CO2 , światło start akwarium 6h teraz koło 10h, podmiany wody raz w tygodniu różnie od 65l do 120 ostat...

    Wyświetlenia: 1785 | Odpowiedzi: 13 czytaj więcej...

  • Potrzebuje pomocy z zulixem

    witam, dawno nie robiłem micro z kalkulatorem zulixa i zapomniałem jak wpisać dawkę jaką będę dawał dziennie do akwarium i czy dając intermag i chelat zelaza to w dwóch okienkach u góry po lewo ma być...

    Wyświetlenia: 543 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • Nierównomierne podawanie CO2 - Pomocy!

    Dzień dobry. Mam ostatnio problem z ustawieniem ilości CO2 - po ustawieniu ok. 1b/s przepływ gazu stopniowo zaczyna zwalniać i już po kilku minutach prawie w ogóle nie leci :( W czym może tkwić probl...

    Wyświetlenia: 6363 | Odpowiedzi: 58 czytaj więcej...

  • Zielenice punktowe Pomocy...

    Witam. Od dłuższego czasu mam problem z zielenicami punktowymi na roślinach, na szybach i sprzęcie. Są to kropki ciężkie do usunięcia. Podaje parametry może ktoś się coś tu doszuka; Akwarium 112L Oświ...

    Wyświetlenia: 1318 | Odpowiedzi: 5 czytaj więcej...

  • Poprawa belki led POMOCY

    Witam. Jakiś czas temu wykonałem sobie belkę led na driverach. Jest na niej 33 diody 1w. Robiłem tą belkę według kalkulatora az led. Jest trochę za słaba bo nie wybarwialy się ładnie rośliny i mam wra...

    Wyświetlenia: 3564 | Odpowiedzi: 40 czytaj więcej...

  • Nieproszone bezkręgowce w akwarium. Pomocy!

    Witam serdecznie! W moim akwarium zaobserwowałem dosłownie plagę wypławków. U mnie zbiornik jest od kilku dni, ale owe płazińce musiały już ostro rządzic u poprzedniego właściciela. Niestety w bydg...

    Wyświetlenia: 22807 | Odpowiedzi: 48 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: lesniowka, Piotr Baszucki i 428 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.