Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne i nowości

Pomocy

Aktualności akwarystyczne oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat

09 lut 2019, 23:20 Pomocy   (#1)  

Jak to prawidłowo podłączyć potrzebuje . Gdzie znajdę jakiś instruktarz (film) jak podłączyć krok po kroku i jakie świetlówki kupić do tego zestawu

rogusz
Poznaje temat

Powiązane tematy
  • Plamy na roślinach, pomocy

Cześć. Baniak mam od kilku lat jakiś rok temu zrobiłem reset. Akwa 47 litrów netto. Podłoże czarny żwirek w żwirku kulki GT oraz pałeczki nawozowe. Oświetlenie: dwie świetlówki LED (jedną 40 cm, dwa ...

Wyświetlenia: 753 | Odpowiedzi: 12 czytaj więcej...

• Marnieją roślinki pomocy

Witam troszkę słabo zaczęły wygląda roślinki. Po4 0.25. No3 15 Fe 0.1 Świece 10_11h świetlówka auqua 15w i ledy jakieś 10w. (Więcej o ledach nie powiem bo kupiłem już takie coś w pokrywie. ...

Wyświetlenia: 413 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

• Ubytki w liściach. Pomocy

Ubytki w liściach. Zauważyłem ostatnio ze w niektórych roślinach robią się dziury w liściach i powstają coraz większe ubytki. Moze ktoś z doświadczonych akwarystow podpowie mi o co chodzi. Czy jest to...

Wyświetlenia: 369 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

• Pomocy rosliny glony i ciekawe co jeszcze

Witam Posiadam akwarium 200l od grudnia i od poczatku borykam sie z wieloma nieprzyjemnosciami.obsada to 30neonow, 10amano, 4 mieczyki, 4 molinezje, 6 glupikow 3 brzanki rekinie 3 kiruski spizowe N...

Wyświetlenia: 1527 | Odpowiedzi: 23 czytaj więcej...

• Pomocy w identyfikacji rośliny !!!

Witam jestem początkujący wiec mam nadzieje że wybaczycie mi wszystkie błędy. A wiec tak proszę o zidentyfikowanie rośliny. A dokładnie jak ona się nazywa ? Wiem że może dla was wszystkich łatwe ale j...

Wyświetlenia: 418 | Odpowiedzi: 6 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Copyright © 2001-2020 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.