Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

podłoże pod krewetki BARDZO WAŻNE POTRZEBNE NA GWAŁT !

Akwarystyka roślinna ogólnie oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat
PODŁOZE NOWE/LEKKO UŻYWANE Z MOŻLIWOŚCIĄ WYSYŁKI MOGĘ SIĘ ZAMIENIĆ NA FILTR FZN-1 EHEIM 2213 BEZ RURKEK I USZCZELKI LUB ROŚLINY MCHY !!! PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ !!!!!!!!!!!!!!
zajączek155

zajączek155
Stały bywalec

Miasto: DZIAŁDOWO

Powiązane tematy
  • 072l - Pod Reglami - Daniel

Wystartowało :) Jest to mój drugi zbiornik, po 3 latach przerwy w akwarystyce. Wymiary: 60X30X40 OW Filtracja: Eheim 2213++ Oświetlenie: Chichiros A601 Podłoże: Tropica Aquarium Soil Powder ...

Wyświetlenia: 14713 | Odpowiedzi: 274 czytaj więcej...

• 354l - akwarium biotopowe. Zalany obszar pod drzewami w Rio

https://www.youtube.com/watch?v=d_IdGqMNRI4 W dzisiejszym filmie przedstawiam zbiornik prezentujący Zalany obszar pod drzewami w środkowym drenażu Rio Guapore w Boliwi; Ameryka Południowa. Rio Guap...

Wyświetlenia: 386 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

• 1000 litrów - uproszczenie systemu / adaptacja pod roślinny

Witam wszystkich! S prawa wygląda tak, obecnie mam morskie akwarium 1000l, niestety, brak czasu trosze daje się we znaki, i nie jestem w stanie już tak doglądać akwarium jak kiedyś :( dlatego pojawi...

Wyświetlenia: 29928 | Odpowiedzi: 201 czytaj więcej...

• Sagittaria subulata bardzo blada

Witam akwarium 60x30x30 Oswietlenie 2x 24w aquastar Parametry wody ph 7 gh 21 z tego co podają wodociągi Nawozy carbo 1ml dziennie Mikro i macro z Allegro podawane po 2 naciśnięcia dziennie co2 z...

Wyświetlenia: 693 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

• 049l - Kostka pod górkę - Banani

Akwarium: 49l OW 35x35x40h Oświetlenie: Chihiros LED A301 Plus 30W Świecę na 5 z 7-stopniowej skali luminancji Nawożenie: CO2: butla 2l, nano dyfuzor ze spiekiem Dozowanie: 1b/s 24/7 Makro i ...

Wyświetlenia: 2936 | Odpowiedzi: 19 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 400 gatunków i odmian roślin. Ponad 10 000 produktów z wysyłką w 24 godziny lub
odbiorem osobistym w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).)
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: bieniolubo23com, BOROTom, pimowo, szarlej i 75 gości

Copyright © 2001-2019 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.