Wielki atlas roślin akwariowych - Christel Kasselmann już w języku polskim! KUP TERAZ







Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Podkład pod 640



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



01 paź 2018, 00:28 Podkład pod 640  (#1)  

Witam, pracuje nad akwarium 640 litrów i zastanawiam się czy podkład jaki wybrałem nadaje się. Jest to pianka pod panele 2x5mm. Czy pod tej wielkości akwaria 1 cm podkładu wystarcza, czy lepiej wybrać coś innego? Jakiś styropian 2 cm, bądź inny materiał. Szafka wzmocniona stelażem, blaty 2x28cm.
Załączniki
IMG_20180909_194531.jpg
(3.11 MiB) Pobrane 486 razy
IMG_20181001_001636.jpg
(1.75 MiB) Pobrane 486 razy

Victhe
Zainteresowany tematem

Posty: 253
Dołączył: 11 cze 2014, 06:23
Miasto: Kraków

01 paź 2018, 01:57 Re: Podkład pod 640  (#2)  

Powinna wystarczyć.
Tylko przytnij po każdej ze strony aby po dociśnięciu nie wystawała poza obrys akwarium.
mgr biologii - botanik, specjalista z zakresu fizjologii roślin wodnych

Avatar użytkownika
Piotr Baszucki
roslinyakwariowe.pl

Posty: 12262
Dołączył: 19 cze 2003, 10:52
Miasto: Nowa Ruda/Wrocław/Kraków

Wspieram stronę kontem Premium











Powiązane tematy
  • Komoda pod akwarium

    Cześć. Na początku się przywitam. Jestem Kamil i planuję założyć swoje pierwsze akwarium. Myślę o 112 l, 80x35x40. Zastanawia mnie jedynie komoda, na której planuję postawić te akwarium. Jest ona stab...

    Wyświetlenia: 1603 | Odpowiedzi: 16 czytaj więcej...

  • Wzmocnienie komody Malm (IKEA) pod akwarium. Prośba o pomoc.

    Chciałbym Was prosić o pomoc i rady. Za co już teraz dziękuję. Kupiłem nowe/używane akwarium (75x37x40). Niestety tak się składa, że jedynym miejscem gdzie może ono stać jest komoda z Ikei - Malm. Tak...

    Wyświetlenia: 24524 | Odpowiedzi: 44 czytaj więcej...

  • Oświetlenie pod roslinki 112l

    Witam mam pytanko jakie oświetlenie wybrać pod roślinki do akwarium 112l o długości 80cm . Żeby mieściło się pod pokrywę

    Wyświetlenia: 1237 | Odpowiedzi: 7 czytaj więcej...

  • Nawożenie pod wysokie NO3 i PO4

    Mam problem z wysokim NO3 i PO4 oraz dopasowaniem do tego nawożenia. W 70L akwarium trzymam ok 20 szt razbor Espei, 15 błyszczyków, starego zbrojnika oraz starą boję odziedziczone po szwagrze, ok 2 ot...

    Wyświetlenia: 795 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Komoda pod akwarium

    Cześć wszystkim, :-D Od mojego ostatniego baniaczka minęło już bodajże z 7 lat i tak mnie właśnie naszło, aby ponownie zajrzeć do tego podwodnego świata! Akwarium chciałbym postawić na wolnej komodzie...

    Wyświetlenia: 1058 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

  • Podsypka pod podłoże aktywne?

    Kupiłem sobie nowe akwarium o wymiarach 60X35X35. Niestety chyba coś mnie zamroczyło przy zakupie podłoża aktywnego (NEO Soil Plant Brown 8l) i kupiłem go za mało :( Wg kalkulatora wychodzi mi, że będ...

    Wyświetlenia: 1308 | Odpowiedzi: 8 czytaj więcej...

  • Szafka pod akwarium

    Witam czy polecicie jakąś firmę która mi wykona szafkę pod akwarium ? Szerokość 75 cm x 35 cm x 80 cm ? Kupiłem LEddy 75 i teraz blat mi się zagiął w komodzie.

    Wyświetlenia: 925 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • Wybór szafki pod akwarium

    Cześć! Szukam szafki pod akwarium 120x60x60, samo akwarium jakieś 110kg + ok. 350L wody, całość śmiało ponad 500kg. Czy to biurko to wytrzyma? Może umocnienie tyłu by coś dało? Stoi na 4 płytach co ...

    Wyświetlenia: 1941 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • Szafka pod 95l

    Dzień dobry, czy taka szafka udźwignie 95l?

    Wyświetlenia: 2452 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

  • Szafka pod akwarium 300l

    Mam pytanie jestem obecnie na etapie zamawiania stelaża pod akwarium 300 l. Stelaż stalowy z obiciem płytami meblowymi i zastanawiam się nad jedna rzeczą. Czy na dole na stelażu ma być płyta Czy może...

    Wyświetlenia: 2774 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: MacGyver i 397 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.