WIELKIE CZYSZCZENIE MAGAZYNÓW PRZED URLOPEM

Rośliny akwariowe za połowę ceny!

Tylko w czwartek i piątek (9/10 lipca) - rabat 50% na zakup roślin akwariowych z odbiorem osobistym w Krakowie. Wpisz w koszyku kod: odbieram

Zobacz listę roślin. odbiór osobisty w tym samym dniu!
Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Nowości

Po jakim czasie na korzeniach występują śluzowce

Aktualności akwarystyczne oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat
Cześć,
Mam korzenie (nie wiem jaki rodzaj drzewa) spreparowane - gotowane 15 min w wodzie z solą i 35min w wodzie bez niczego mam te kożenie już 3 dni w akwa testowym z rybami i roślinami (chce zobaczyć czy ryby nie będą się dziwnie zachowywać przez jakieś uwalniające się substancje) śluzowce nie występują czy wystąpią jeśli tak to za ile a jeśli nie to fajnie
Pozdrawiam
PS. Sorki za zdjęcia mam aktualnie włączoną lampę nocną na czasówce

ryba zdzisu
Zainteresowany tematem

Śluzowce mogą pojawić się od tygodnia od zanurzenia do kilku tygodni.

Krzysztof Radziszewski
Z dużym doświadczeniem

Miasto: Zamość PL, Manchester UK.

Powiązane tematy
  • 045l - Gąszcz w korzeniach - dariuszmachander

Zbiornik: 50x30x30 Oświetlenie: Aquael 10w plant , belka led 10w ciepła Podłoże: Żwirek i ziemia ogrodowa Filtracja: Aquael FZN1 Nawożenie: Cała linia Blue line Co2: Brak Rośliny: Hydrocote sp ja...

Wyświetlenia: 1740 | Odpowiedzi: 13 czytaj więcej...

• 160l -powrót po czasie - karlos2

Witam wszystkich po baaardzo długiej mojej nieaktywności, pozdrawiam. Z racji iż przez ostatnie ok.dwa lata nie miałem czasu zajmować sie zbiornikiem,stał on z paroma roślinami,paroma rybciami, bez co...

Wyświetlenia: 6656 | Odpowiedzi: 14 czytaj więcej...

• Tło mist - ocena w czasie ?

Jak zapewne wam wiadomo tło mist jest bardzo popularne i przyznam, że wygląda bardzo efektownie. Lecz sądzę, że są też minusy. 1. Bardzo trzeba dbać o czystość szyb (szczególnie tylnej, gdzie jest tł...

Wyświetlenia: 1210 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

• Po jakim czasie zbiornik traci swoją wytrzymałość?

Witam bardzo serdecznie wszystkich. Na dniach będę robił restart akwarium 126 litrowego o standardowych wymiarach. Akwarium odkupiłem 2 lata temu od znajomego, akwarium ma już w sumie ok. 8 lat, ale ...

Wyświetlenia: 661 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

• Bialły nalot na korzeniach

Witam jak w temacie. Akwarium świeżo założone na korzeniu chyba japońskie drewno wystapił biały nalot przypominający pleśń korzeń nie był specjalnie preparowany po wstępnym moczeniu wylądował w a...

Wyświetlenia: 347 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Copyright © 2001-2020 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.