Wielki atlas roślin akwariowych - Christel Kasselmann już w języku polskim! KUP TERAZ







Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Piękny kwiat Nymphaea lotus



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



17 gru 2012, 20:06 Piękny kwiat Nymphaea lotus  (#1)  

Obrazek

Forumowicz ramiras wypielęgnował ładny okaz grzybienia trygrysiego, który zakwitł w akwarium...
Czytaj węcej »

Avatar użytkownika
roslinyakwariowe.pl
roslinyakwariowe.pl

Posty: 4135
Dołączył: 27 mar 2011, 19:54
Miasto: Kraków

Wspieram stronę kontem Premium











Powiązane tematy
  • Kwiat lotosu

    Witam, zakwitł mi lotos, tylko mam z nim pewien problem, kwiat rozwija się na noc, a kiedy lampa w akwarium się zapali zwija się w pąk. Czy ten kwiat tak ma czy z moim jest coś nie tak 🙂 ?

    Wyświetlenia: 1468 | Odpowiedzi: 9 czytaj więcej...

  • [ADAview] Nymphaea’s Melody

    https://www.youtube.com/watch?v=Qh6TfA19Spo Zapraszam do obejrzenia.

    Wyświetlenia: 588 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Nymphaea lotus

    lotos-news2.jpeg Nymphaea lotus to jedna z najpiękniejszych roślin akwariowych. Przy intensywnym świetle przybiera efektowny czerwony kolor a na jej liściach odznaczają się charakterystyczne cętki....

    Wyświetlenia: 16781 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

  • T.Amano nie lubi Nymphaea Tiger?

    Dzień dobry Jestem przed restartem swojego akwarium, w którym mam sporo lotusów. Szukając inspiracji, również w akwariach ADA, zauważyłem, że bardzo rzadko do aranżacji używane są przez niego (nich) ...

    Wyświetlenia: 9745 | Odpowiedzi: 11 czytaj więcej...

  • Echinodorus Izabela - kwiat i co dalej?

    Cześć, wyrósł nam kwiat, chcielibyśmy wyciągnąć nasionka i spróbować je zasadzić w jakimś naczyniu. Nie bardzo wiemy kiedy to zrobić i jak. Kwiat na razie dzielnie rośnie - wyrósł już ponad lampę. Cz...

    Wyświetlenia: 2391 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

  • Nymphaea lotus

    Zakupiłem przez Internet Nymphaea lotus'a. Roślina, którą dostałem jest w dobrej kondycji natomiast przyszła w ..... dwóch kawałkach. Pierwszy "kawałek" to właściwa roślina czyli kłącze, liś...

    Wyświetlenia: 517 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • Kwiat Nymphaea lotus

    Jak widać wiosna w pełni. A w moim akwarium zakwitł lotos. Załączyłbym fotki ale nie bardzo wiem jak :cry: Andrzej Można już dodawać fotki, to pozwoliłem sobie na włączenie kilku

    Wyświetlenia: 2878 | Odpowiedzi: 7 czytaj więcej...

  • Nymphaea Micrantha

    Nymphaea Micrantha w moim akwarium. Tak to wygląda.

    Wyświetlenia: 1136 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Nymphaea lotus ("zenkeri")

    http://www.roslinyakwariowe.pl/baza/nymphaea_lotus_zenkeri/

    Wyświetlenia: 2702 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

  • Kwiat Aponogeton Crispus ???

    Witam pokazało mi się takie cuś na roślince którą zidentyfikowałem jako Aponogeton Crispus podejrzewam, że jest to jego kwiat i chciałbym to potwierdzić u Was. :arrow: fotka poniżej. http://r...

    Wyświetlenia: 1387 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: kondraath i 493 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.