Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Parametry wody Warszawa SUW Filtry

Akwarystyka roślinna ogólnie oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat
Drodzy
Mierzył ktoś ostatnio podstawowe parametry wody w Warszawie dokładnie w obszarze SUW Filtry ?
Chodzi mi bardziej o zawartość makroelementów.
Tutaj nie za bardzo umiem się doczytać - interesuje mnie Potas a tam go nie ma

https://mpwik.com.pl/view/jakosc-wody/c ... esiac=luty

Z góry dzięki

spider26
Początkujący

Miasto: Pruszków

Może .. ktoś jednak mierzy wodę z okolic Pruszkowa ?

spider26
Początkujący

Miasto: Pruszków

Potasu zwykle w kranowce nie ma, ja się z tym nie spotkałem by był
Nie znam się, więc się wypowiem.

zmijka85
Z dużym doświadczeniem

Miasto: Rzeszów

Powiązane tematy
  • 520l - Moje 2 metry wody - Michał S.

Witam, To moje pierwsze własne akwarium (nie licząc krótkiej przygody 15 lat temu). W założeniu miało być Low tech a'la Diana Walstad na ziemi ogrodowej. Z kilku różnych przyczyn wyszedł trochę misz m...

Wyświetlenia: 1405 | Odpowiedzi: 8 czytaj więcej...

• Prośba o poradę - Roślina kwitnąca na korzeń nad taflą wody

Cześć, chciałbym poradzić się Was o zaproponowanie fajnej roślinki, którą można by umieścić na tej wystającej części korzenia. Fajnie gdyby była to kwitnąca roślina. Z góry dziękuję za podpowiedzi ;...

Wyświetlenia: 397 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

• Skały nie zmieniające parametrów wody...

albo takie, które zmieniają je jak najmniej. Istnieje w ogóle coś takiego, oprócz neutralnej (podobno) lawy, bazaltu i kwarcytów? Już się nastawiałem na Seiryu, a tu czytam o tym, że gH potrafi podsko...

Wyświetlenia: 3122 | Odpowiedzi: 32 czytaj więcej...

• Za duży ruch wody?

Witam Czy cyrkulacja wody w tym miejscu nie jest za silna dla tych młodych roślinek ? Nie mam jeszcze filtra z regulacją :cry: https://www.youtube.com/watch?v=dfYmx8b3hG4&feature=youtu.be

Wyświetlenia: 384 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

• Lawa wulkaniczna a parametry wody

Mam pytanie czy lawa wulkaniczna moze zmienic parametry wody? Moje pytanie zadaję z ponieważ od około dwóch lat poszukuję dwóch przyczyn 1. zahamowania wzrostu roślin w akwarium, po prostu rośliny ja...

Wyświetlenia: 2530 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 400 gatunków i odmian roślin. Ponad 10 000 produktów z wysyłką w 24 godziny lub
odbiorem osobistym w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).)
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Copyright © 2001-2019 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.