Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Palmiarnia w Gliwicach - Andrzej Zabawski

Akwarystyka roślinna ogólnie oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat

Egzotyczne akwaria Palmiarni Miejskiej w Gliwicach w obiektywie Andrzeja Zabawskiego:
https://magazynakwarium.pl/index.php/za ... abawskiego
mgr biologii, specjalista z zakresu fizjologii roślin wodnych

Piotr Baszucki
roslinyakwariowe.pl

Miasto: Nowa Ruda/Wrocław/Kraków

Powiązane tematy
  • 016l - ATP - Nano Iwagumi - Andrzej Nowak

Akwarium: 32x21x24 OW 5 mm (Scape set by Oliver Knott) Oświetlenie: Flexi Mini LED z tego samego zestawu Szafka: DIY by msnolan ;) Filtracja: Eheim 2211 Podłoże: Tropica Aquarium Soil Powder Nawozy:...

Wyświetlenia: 4946 | Odpowiedzi: 22 czytaj więcej...

• 128l - We All Love Green - Andrzej Sobieraj

We all love green.JPG Aranżacja zajęła 370 miejsce w tegorocznym IAPLC. Planem minimum w moim pierwszym starcie, było dostanie się do TOP 500. Cel udało się zrealizować, co niezmiernie mnie cieszy....

Wyświetlenia: 4612 | Odpowiedzi: 10 czytaj więcej...

• 300l - IAPLC 2017 - Andrzej Nowak (ATP)

Cześć, chciałbym zaprezentować moją aranżację którą przygotowałem na tegoroczny konkurs IAPLC . Było to moje pierwsze podejście do tego konkursu i myślę że dość udane. Zająłem 72 miejsce w generaln...

Wyświetlenia: 5443 | Odpowiedzi: 29 czytaj więcej...

• 300l - BN/T - Andrzej Turczynowicz

Hej Akwarium OW 120x50x50 zalane 13.09.2016 Z podlaczeniem zasilania i splywu pod szafka. Filtracja: Termofiltr Eheim 2173 + Eheim 2075 + skimer aquastalka Oswietlenie: Maxspect razor 300w 8000k - o...

Wyświetlenia: 13990 | Odpowiedzi: 48 czytaj więcej...

• 200l - Korzeniowe wzgórze - Andrzej Kłoda

Wymiary: 90x50x45 z kominem na tylnej ścianie Oświetlenie: 3 x naświetlacz 30W Filtracja - Sump Nie stosuję żadnego nawożenia i CO2 Parametry wody i temperatura - niemierzone Gatunki roślin: microsori...

Wyświetlenia: 9113 | Odpowiedzi: 23 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 400 gatunków i odmian roślin. Ponad 10 000 produktów z wysyłką w 24 godziny lub
odbiorem osobistym w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).)
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Copyright © 2001-2019 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.