Jesteś tutaj: SerwisForumOgólneForum ogólne

Pałeczki nawozowe

Ogólne dyskusje akwarystyczne.
Posty nie pasujące do innych działów.

26 mar 2018, 09:37 Pałeczki nawozowe  (#1)  

Witam wszystkich. Mam jedno pytanie do forumowiczów. Używał ktoś pałeczek nawozowych Easy Life? Podzielił by się ktoś z opinią na temat tego produktu. Z góry dziękuję.

tom0311
Początkujący

26 mar 2018, 10:05 Re: Pałeczki nawozowe  (#2)  

EasyLife to sprawdzona i ceniona firma. Sam nie używałem pałeczek tej firmy ale na pewno się nie zawiedziesz. Osobiście polecam kapsułki od FERKI z którymi osiągałem zawsze dobre rezultaty.
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny!

Prospero
Znający temat

26 mar 2018, 10:14 Re: Pałeczki nawozowe  (#3)  

Witam
    Pałeczki są dosyć dobre efekt na pewno będzie pozytywny, warto sobie zrobić test wody po pierwszym zastosowaniu, po to aby sobie dopasować dawkowanie, jako tańsza alternatywna jest opcja opisane w tym poście https://www.roslinyakwariowe.pl/dyskusj ... 59403.html też daje dobre efekty :)

piotrosie
    Zainteresowany tematem

Miasto: Osie-Bydgoszcz

27 mar 2018, 22:40 Re: Pałeczki nawozowe  (#4)  

Ja używam. Szczerze to po zwykłych pałeczkach zielonych substral miałem lepsze efekty.

ordi_2004
    Początkujący

Serwis roslinyakwariowe.pl

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad 44 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się naszym doświadczeniem. zamów e-Magazyn na e-mail

Sklep internetowy

Wysyłkowy sklep akwarystyczny z
    bogatą ofertą sprzętu i akscesoriów do
    pielęgnacji akwarium.
    idź do sklepu

Użytkownicy przeglądający ten dział: blixa, Czlowiek_Z_Brodą, dust, Homerus, Lambert, lobsonlobik, szarlej i 124 gości