Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Oliver Knott w akcji.

Aktualności akwarystyczne oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat

30 lip 2010, 12:24 Oliver Knott w akcji.  (#1)  

13 września zeszłego roku, było spotkanie z Oliverem Knott'em w UK i prezentacja zakładania (aranżacji) akwarium roślinnego w jego wykonaniu. Organizatorem był jeden z największych sklepów w UK poświęcony akwariom roślinnym "The Green Machine". Na spotkanie to się wybierałem, ale w końcu zrezygnowałem z uwagi na odległość.

Teraz dzięki uprzejmości organizatora, można zobaczyć skrótowy film z tego spotkania (30 min), spotkanie trwało 6 godzin.

http://www.thegreenmachineonline.com/ar ... ott-at-tgm

Ciekawy trick z folią naklejoną na tylną ścianę (diffusion foil), aby uzyskać efekt matowego szkła.
Pozdrowienia
... sypnijcie no tu szwagrze, jeszcze łopatę fosforu do tej nalewki i będzie git.
Obrazek Obrazek

spider72
Z dużym doświadczeniem

Miasto: Wick, Szkocja

30 lip 2010, 23:42   (#2)  

Spider jak bedziesz sie gdzies jescze wybieral to daj znac :wink:

macek.g
Znający temat

Miasto: UK

31 lip 2010, 07:50   (#3)  

Ten patent z folią jest całkiem fajny. Ostatnio obkleiliśmy w ten sposób dwa akwaria, z tym że folia jest jasno niebieska. Na sucho wygląda ciekawie, zobaczymy co będzie po zalaniu i na fotkach.

Anonim 1811

31 lip 2010, 11:51   (#4)  

macek.g napisał(a):Spider jak bedziesz sie gdzies jescze wybieral to daj znac :wink:

Wybieram się na zlot KMRW do Wrocławia 11 września, wylot z Prestwick 10 września (Ryanair), bilet w dwie strony bez bagażu głównego (tylko podręczny) 100 funtów. Lot powrotny chyba 13, albo 14 muszę sprawdzić, jeszcze biletów nie kupiłem, na razie sprawdzałem połączenia.
Pozdrowienia
... sypnijcie no tu szwagrze, jeszcze łopatę fosforu do tej nalewki i będzie git.
Obrazek Obrazek

spider72
Z dużym doświadczeniem

31 lip 2010, 14:25   (#5)  

no nie jak ty od siebie lecisz to skoro ja mam dużo bliżej to też chyba się skuszę, btw filmik wywala error 509, może ktoś wie czy jest wrzucony gdzieś indziej?

Waleń
Aktywny użytkownik

Miasto: Warszawa

31 lip 2010, 14:49   (#6)  

Chyba im serwer padł:/

sarlight
Aktywny użytkownik

Miasto: Kraków

31 lip 2010, 16:25   (#7)  

Ja przed chwilą sprawdzałem i film działa, ale sklep ma też swój kanał na youtube http://www.youtube.com/user/TheGreenMachineLtd
Pozdrowienia
Obrazek Obrazek

spider72
Z dużym doświadczeniem

Powiązane tematy

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Copyright © 2001-2020 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.