Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Obsada akwa 100l



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



25 gru 2019, 16:25 Obsada akwa 100l  (#1)  

Cześć wszystkim na forum!
Znowu proszę o waszą pomoc ,tym razem nabyłem akwarium 96l i nie wiem jaką obsadę ryb tam umiejscowić.
Myślałem o skalarach jednak chce też krewety red cherry więc raczej skalary odpadają...
Jak myślicie co mogę tam dać?(ryby)
Podobają mi się również gupiki i razbory klinowe ,które mam w innym zbiorniku.
Pomoże ktoś? Prosiłbym o gatunki i ich ilość.
Roślin będzie z 30-35%
I jakie może oświetlenie kupić? Pokrywy żadnej nie mam.

gurami007
Początkujący

Posty: 26
Dołączył: 05 wrz 2019, 23:05

25 gru 2019, 16:32 Re: Obsada akwa 100l  (#2)  

A wrzuć tam karpia, dobry okres na nie jest.
Albo otwórz sobie atlas ryb akwariowych i sam dokonaj poszukiwań.
To chyba będzie twoje akwarium a nie nasze.
My możemy skorygować czy nie dokonałeś błędnego wyboru np. skalary są duże do tego zbiornika.

Avatar użytkownika
Akaruz
Znający temat

Posty: 1142
Dołączył: 08 kwi 2017, 16:36
Miasto: Kraków











Powiązane tematy
  • Obsada 200l

    Chciałbym obsadzić akwarium 180-200l spokojnymi rybami, głównie gurami mozaikowa ale nie wiem jakie ryby do nich i ile sztuk. Może ktoś podpowie kilka wariantów?.

    Wyświetlenia: 449 | Odpowiedzi: 6 czytaj więcej...

  • Nowe akwa LT dla Laika

    Czesc wszystkim, zakupilem komplet juwel rio 125 i chce tam stworzyc cos ala iwagumi przy uzyciu trawnika monte carlo i do tego jakies najmniej wymagajace rosliny z racji ze nie mam pojecia o akwaryst...

    Wyświetlenia: 515 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

  • Obsada

    Witajcie mam akwarium 100x40x50 (profilowane) Co sądzicie o tej obsadzie i mam pytanie czy akwarium nie bedzie przerybione. 7gupikow pawie oczko 4pielegniczki ramireza 9 kiryskow panda 6 grubowargów ...

    Wyświetlenia: 300 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

  • Obsada 340l

    Witam założyłem ostatnio swoję pierwsze akwarium po długiej przerwie , powoli zbieram obsadę. Na chwilę obecną mam: -5 molinezji (kupiłem bo miałem wysyp glonów nitkowych,pięknie wyczyściły wszystko) ...

    Wyświetlenia: 998 | Odpowiedzi: 12 czytaj więcej...

  • Obsada 72l z sumikami

    Witam, Mam dojrzewające akwarium 72 litry. Syn wybrał takie rybki (koniecznie chce jakies sumiki - okonia udało mi si wybić mu z głowy ;) ) https://photos.app.goo.gl/fqi5iqxytdce8oNx7 - pielęgnice...

    Wyświetlenia: 319 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

  • Obsada do akwarium 72l

    Hej, Posiadam akwarium 72l, akwarium "działa" już bez obsady ponad miesiąc i powoli przymierzam się do zaopatrzenia akwarium w jakieś życie :D Temperatura w akwarium to ok 25 stopni bez gr...

    Wyświetlenia: 638 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

  • Obsada 240 l

    Cześć. Potrzebuję porady/inspiracji. Obsada do akwarium 90x60x45(h) Z mojej strony to 30 x zwinnik blechera I pytanie co jeszcze. Warunki w akwa to podłoże aktywne, woda ro na podmiany (minera...

    Wyświetlenia: 757 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

  • Obsada akwarium 70x35x25

    Cześć mam zamiar zalozyc zbiornik 70 długosci 35 szerokości 25 wysokosci i zastanawiałem się nad obsada harem pretnika trojbarwnego 1/2 ,10 razbor boreanskich ,5 piskorkow i trochę krewetek neocardina...

    Wyświetlenia: 1055 | Odpowiedzi: 6 czytaj więcej...

  • Jaki nawóz do akwarium ze sporą obsadą ryb.

    Witam. Mam akwarium 73L ze sporą obsadą ryb gdzie mam dość wysokie No3=25 i Po4=2. Podaje vimi all in one codziennie 7ml, ono jakos szczególnie nie zwieksza No3 i Po4 ale wydaje mi się ze powinienem z...

    Wyświetlenia: 3090 | Odpowiedzi: 19 czytaj więcej...

  • Obsada zbiornika 90x45x45

    Część, Zbiornik dojrzewa, a ja się zastanawiam nad obsadą do mojego baniaka, wiem, wiem sprawa indywidualna, ale mam kilka typów i może kogoś wypowiedz mnie przekona do danego gatunku. Styl jaki star...

    Wyświetlenia: 1440 | Odpowiedzi: 7 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: Piotr Baszucki i 327 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.