Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Obsada akwa 100l

Dyskusje ogólnooakwarystyczne oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat

25 gru 2019, 16:25 Obsada akwa 100l  (#1)  

Cześć wszystkim na forum!
Znowu proszę o waszą pomoc ,tym razem nabyłem akwarium 96l i nie wiem jaką obsadę ryb tam umiejscowić.
Myślałem o skalarach jednak chce też krewety red cherry więc raczej skalary odpadają...
Jak myślicie co mogę tam dać?(ryby)
Podobają mi się również gupiki i razbory klinowe ,które mam w innym zbiorniku.
Pomoże ktoś? Prosiłbym o gatunki i ich ilość.
Roślin będzie z 30-35%
I jakie może oświetlenie kupić? Pokrywy żadnej nie mam.

gurami007
Początkujący

25 gru 2019, 16:32 Re: Obsada akwa 100l  (#2)  

A wrzuć tam karpia, dobry okres na nie jest.
Albo otwórz sobie atlas ryb akwariowych i sam dokonaj poszukiwań.
To chyba będzie twoje akwarium a nie nasze.
My możemy skorygować czy nie dokonałeś błędnego wyboru np. skalary są duże do tego zbiornika.

Akaruz
Aktywny użytkownik

Miasto: Kraków

Powiązane tematy
  • Obsada Juwel Lido 120

Witam, Na forum jestem już sporo czasu, ale akwarium od dawna nie posiadam. Przypadkowo trafiłem na ogłoszenie kilka km od miejsca zamieszkania ze zbiornikiem 61x41x58h i bez chwili zastanowienia pos...

Wyświetlenia: 898 | Odpowiedzi: 8 czytaj więcej...

• 072l - Akwa 19l - Krewetkarium - leczyk10

Czesc Wam 18.03.2020 wystartowalem z dwoma szkiełkami. 72l 60x30x40 OW Filtracja: JBL e902 Oprocz fabrycznych wkladow dorzucilem Matrixa Skimmer eheim Podloze: Advanced Help Plants Oswietlenie...

Wyświetlenia: 564 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

• Poszukiwana największa roślina do akwa 85cm wys

Kto wie jaka jest największa roślina do akwarium. Zbiornik mam 85cm i bym chciał by choć troszkę doszła do lustra. Chodzi mi coś pokroju krypokoryny. Choć i inne mi słabo rosną. Ale może zacznę od now...

Wyświetlenia: 515 | Odpowiedzi: 7 czytaj więcej...

• 100l - Rybon - Rafał

Witam Wszystkich, Akwarystyką interesuje sie od kilkunastu lat. Miałem akwaria małe i średnie, zawsze raczej low cost - tani żwirek akwarystyczny, filtr wewnetrzny, rośliny i ryby kupione na giełdz...

Wyświetlenia: 1249 | Odpowiedzi: 10 czytaj więcej...

• obsada dla akwarium 360l

obecnie mam 22 sztuki drobnoustek beckforda, i 8 sztuk kiryska sterby planuję dokupić 7 lub 12 kirysków i pielęgniczki kakadu. akwarium mocno obrośnięte z dużą ilością kryjówek. czy 3 haremy 1+2 nie b...

Wyświetlenia: 543 | Odpowiedzi: 6 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Copyright © 2001-2020 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.