Wielki atlas roślin akwariowych - Christel Kasselmann już w języku polskim! KUP TERAZ







Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Nózki do Chihiros LED - wymiary (?)



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



Jaki rozstaw mają nóżki do lamp Chihiros seria A i i RGB i jaka jest szerokość podstawki z plexi?

Avatar użytkownika
matoole
Poznaje temat

Posty: 95
Dołączył: 03 lut 2014, 00:07

matoole napisał(a):Jaki rozstaw mają nóżki do lamp Chihiros seria A i i RGB i jaka jest szerokość podstawki z plexi?
Seria A jest węższa i ma 6cm to samo pleksi do trzymania prętów. Seria RGB i A plus ma 10cm i to samo z szerokością pleksi 10cm.

Avatar użytkownika
Krzysztof Radziszewski
Z dużym doświadczeniem

Posty: 9037
Dołączył: 16 lut 2007, 11:46
Miasto: Zamość PL, Manchester UK.

Wielkie dzięki za szybką odpowiedź.

Avatar użytkownika
matoole
Poznaje temat

Posty: 95
Dołączył: 03 lut 2014, 00:07











Powiązane tematy
  • Tuba led

    Ave Obecnie tuba LED 12w 50cm standardowa lampa pokrywy diversa. Czy wymiana na wrgb przyspieszy rozrost roślinek w 60l akwarium bez CO2 ? Roślinki ponoć proste nie wymagające: Sagittaria Subulata E...

    Wyświetlenia: 545 | Odpowiedzi: 5 czytaj więcej...

  • (film) pompa dozująca Chihiros

    Witam Film po niemiecku 😁 https://www.youtube.com/watch?v=-NGyY6Va0dc Trochę się Stefan zamotał z kalibracją, ale się udało.

    Wyświetlenia: 275 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

  • Nowe lampy ze stajni Chihiros

    No to oglądamy :-) https://www.youtube.com/watch?v=tM8hBHH0y10

    Wyświetlenia: 1239 | Odpowiedzi: 11 czytaj więcej...

  • Belka LED, rozterki

    Witam Na horyzoncie belka Led która kiedyś chciałem robić a ostatecznie nie doszło do skutku. 1. Zasilacz 24V 2. Palabras leddimmer v6 3. Diody każda grupa danego spectrum jako osobna sekcja do ...

    Wyświetlenia: 2504 | Odpowiedzi: 47 czytaj więcej...

  • Zepsułem sobie akwarium - bo zrobiłem sobie sam lampę LED

    Witam serdecznie, no piszę w sprawie swojego akwarium, takie nie za duże: szerokość - 72 cm , głębokość - 37cm, wysokość - 40cm, szkoło 5mm. wszystko było ok do czasu aż wymieniłem swoje świetlówki 4...

    Wyświetlenia: 724 | Odpowiedzi: 9 czytaj więcej...

  • Oswietelnie LED do 90x45x40 OW

    Hej, Na wstępie napisze, że wracam po kilku latach, chyba 6-7lat do akwarystyki i dużo się pozmieniało jeśli chodzi o oświetlenie, wypadłem z obiegu i potrzebuje dobrych rad. Szukam oświetlenia d...

    Wyświetlenia: 616 | Odpowiedzi: 6 czytaj więcej...

  • CHIHIROS Doctor 3in1 Bluetooth Edition

    W celu zaspokojenia waszej ciekawości prezentuję jak wygląda wewnątrz CHIHIROS Doctor 3in1 Bluetooth Edition. 1705494990090.jpg Aktualnie jest zepsuty ale może uda się go naprawić. 1705494990391....

    Wyświetlenia: 490 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

  • Chihiros wrgb 2 a wersja pro

    Witam, jakie sa roznice miedzy tymi lampami bo oglądałem porównanie na youtube i jakichś specjalnych w ilości i intensywnosci światła nie było widać. różnica w mocy to tez ok 8W podejżewam ze wynikaja...

    Wyświetlenia: 2236 | Odpowiedzi: 28 czytaj więcej...

  • Chihiros WRGB II - czy warto?

    https://www.youtube.com/watch?v=upvBCOXa9EA Zapraszam do obejrzenia.

    Wyświetlenia: 3800 | Odpowiedzi: 20 czytaj więcej...

  • Chihiros A501

    Witam posiada ktoś belkę oświetleniową chihirosa A501 lub jakiekolwiek z seri A, mój znajomy sprzedaje po okazyjnej cenie i zastanawiam się nad kupnem, problem w tym że chciałem wybarwić rośliny na ,,...

    Wyświetlenia: 658 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 589 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.