Jesteśmy po świeżych dostawach roślin :)     ZOBACZ KATALOG
Wielki Atlas Roślin Akwariowych Christell Kasselmann już dostępny w języku polskim!     Kup teraz







Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Nowy dystrybutor ADA Polska



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



10 lis 2010, 00:54   (#76)  

A to o czym ty piszesz jest to nazwijmy rzecz po imieniu Zmowa Cenowa, za którą mozna otrzymac karę nawet do 10 % swojego rocznego zysku.


jest wolny rynek każdy może sprzedawać za ile chce
a za pomówienie można otrzymać karę nawet do 1000% swojego miesięcznego zysku
miej to na uwadze Tomciu i uruchom mózg zanim będziesz przepisywał takie żeczy z internetu

pytanie za 1000 punktów kto jest autorem tej publikacji w języku polskim?
http://aquascape.bnet.pl/index.php/publ ... icleID/70/

do wygrania worek rozsypującej się amazonii bez loga ADA POLAND i butelka spleśniałego brightyK ADA ITALY

dredre
Początkujący

Posty: 2
Dołączył: 09 lis 2010, 22:04

10 lis 2010, 01:03   (#77)  

dredre napisał(a):
A to o czym ty piszesz jest to nazwijmy rzecz po imieniu Zmowa Cenowa, za którą mozna otrzymac karę nawet do 10 % swojego rocznego zysku.


jest wolny rynek każdy może sprzedawać za ile chce
a za pomówienie można otrzymać karę nawet do 1000% swojego miesięcznego zysku
miej to na uwadze i przemyśl zanim będziesz przepisywał takie durnoty z internetu

pytanie za 1000 punktów kto jest autorem tej publikacji w języku polskim?
http://aquascape.bnet.pl/index.php/publ ... icleID/70/

do wygrania worek rozsypującej się amazonii bez loga ADA POLAND i butelka spleśniałego brighty K

Sam sobie zaprzeczasz ptysiu to raz, a dwa nie bądź śmieszny - pomawiasz i oczerniasz min tutaj - ty, właśnie Aquascape.
Jestes śmieszny.

A ja jako konsument mam prawo nabyć towar po nie zawyżonych cenach. I to jest moje świete prawo.
Ostatnio edytowano 10 lis 2010, 01:22 przez gazela, łącznie edytowano 2 razy

gazela


10 lis 2010, 01:05   (#78)  

gazela napisał(a):
A to o czym ty piszesz jest to nazwijmy rzecz po imieniu Zmowa Cenowa, za którą mozna otrzymac karę nawet do 10 % swojego rocznego zysku.


e tam, zmowa cenowa to nic, przy fakcie przekroczenia cen sugerowanych przez polskiego dystrybutora. Feist po prostu nie przedstawiając dowodów, zarzucił przekręt dystrybucji, opierając tezę na bardzo zróżnicowanych cenach produktów dostępnych w Polsce z tymi, które można nabyć troszkę dalej na wschód :)

rafau
Znający temat

Posty: 1236
Dołączył: 10 paź 2009, 21:34
Miasto: Gdańsk

Wspieram stronę kontem Premium

10 lis 2010, 01:24   (#79)  

dredre napisał(a):a to feler westchnął seler

Szkoda, że seler zmienił zdanie, bo "sałatka" była pikantna. Ale pewnie niektórzy, co zdążyli zgłębić "jej smak", mogli stracić apetyt.
Może lepiej załatwiać takie rzeczy poza forum, bo tylko zniechęcicie "szare ludziki" do Was samych i sprzedawanych przez Was produktów.

Avatar użytkownika
MikołajW
Znający temat

Posty: 1357
Dołączył: 14 paź 2008, 21:47
Miasto: Bydgoszcz

10 lis 2010, 01:34   (#80)  

jeśli jesteście zmęczeni kłótniami aquascape z naakademy zapraszam do mnie do Warszawy
zaoferuję ceny jeszcze niższe niż aquascape i to z legalnego źródła
partie prosto z singapuru, żaden przemarznięty odrzut ani produkty po terminie!!!

Avatar użytkownika
Myrdzio
Początkujący

Posty: 9
Dołączył: 05 lis 2010, 14:07
Miasto: Warszawa

10 lis 2010, 01:45   (#81)  

Pogubilem sie w tym wszystkim Kto jest kto :roll: ,w kazym razie ja zapraszam do siebie do UK worek Amazonii u znajomego w sklepie ktory nabyl z zlikwidowanego sklepu koszt 88zl kupilem 4 worki ,jeden worek jest juz w akwa.

Dla przykladu cena worka Amazonii w UK to 35.99funtow.Jak pamietam rok moze dwa lata temu kosztowal 27.99.

Avatar użytkownika
macek.g
Znający temat

Posty: 1099
Dołączył: 06 lip 2005, 01:21
Miasto: UK

10 lis 2010, 01:56   (#82)  

Moim zdaniem "pogrążające" informacje na temat AquaScape są wyssane z palca...
To świetny sklep, w którym sprzedają specjaliści znający się na rzeczy :D
A to, że mają od innych lepsze ceny... Life is brutal :lol:

militarius
Zainteresowany tematem

Posty: 213
Dołączył: 20 mar 2010, 12:47
Miasto: Dąbrowa Górnicza

10 lis 2010, 02:16   (#83)  

militarius napisał(a):Moim zdaniem "pogrążające" informacje na temat AquaScape są wyssane z palca...
To świetny sklep, w którym sprzedają specjaliści znający się na rzeczy :D
A to, że mają od innych lepsze ceny... Life is brutal :lol:


Popieram!
są tam najlepsi specjaliści z branży szczegulnie Pan Tomek, ktury jest mistrzem improwizacji i nic nie kuma a wymądrzać się potrafi oraz Pan Sergiusz ktury wniusł kanapę.specjaliści bo opchnęli Ci femangę ktura zadziałała na glony? buahaha
polecane przez nich podłoże biogrunt jest rewelacyjne do czasu aż musiałem wietrzyć mieszkanie po tygodniu smrodu w domu

kontrabas
Początkujący

Posty: 1
Dołączył: 10 lis 2010, 02:08











Powiązane tematy
  • Aquael HYPERMAX - nowy filtr zewnętrzny

    hypermax.jpg Wątek w którym będziemy zbierać informacje o nowym modelu filtra: Aquael Hypermax. Link do sklepu: https://sklep.roslinyakwariowe.pl/filtr-aquael-hypermax-4500-przedsprzedaz-p-47006...

    Wyświetlenia: 21164 | Odpowiedzi: 66 czytaj więcej...

  • Akwarium - nowy projekt 64l

    Witajcie, minęły 2 lata odkąd pytałem pierwszy raz o zakładanie akwarium 200l. Cały czas stoi, funkcjonuje, ma się dobrze :) Z racji tego, że akwarystyka jest chorobą przewlekłą i postępującą, dosze...

    Wyświetlenia: 1267 | Odpowiedzi: 10 czytaj więcej...

  • Miejsca, w których można nabić butlę CO2 (cała Polska)

    Sam stanalem przed decyzja zakupienia butli CO2 (poza wakacjami rzadko bywam w domu a przygotowanie 10l mieszaniny rekacyjnej jak by nie bylo zajmuje troche cennego czasu). Pomyslalem przy okazji o ...

    Wyświetlenia: 236335 | Odpowiedzi: 411 czytaj więcej...

  • Tutorial ADA - zakładanie akwarium 120cm

    https://www.youtube.com/watch?v=852CI18Bv7Y Zapraszam do obejrzenia. Opis zbiornika: Autor: Naru Uchida Akwarium: ADA Cube Garden 120x50x50cm Oświetlenie: Solar RGB x 2 (8,5h na dobę) Filtracja:...

    Wyświetlenia: 489 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Nowy Eheim Classic

    Na stronie Eheima pojawił się baner z zapowiedzią nowej odsłony serii Classic. Widzieliście? Aż się portfel do mnie uśmiechnął i czule zakłapał. Image1705528146.411211.jpg Wysłane z iPhon...

    Wyświetlenia: 2042 | Odpowiedzi: 15 czytaj więcej...

  • Nowy dom, akwarium i ułatwienia?

    Witam, mam pytanie bo może ktoś był w podobnej sytuacji, buduję sobie dom i wiem już gdzie będzie stało akwarium, jestem na etapie gdzie mogę podciągnąć sobie, odpływ kanalizy czy wyprowadzić zawór z ...

    Wyświetlenia: 810 | Odpowiedzi: 6 czytaj więcej...

  • Aquael Turbo Mini - nowy filtr wewnętrzny Aquaela

    aquael-turbo-mini-news.jpg Zapraszam do zapoznania się z opisem nowości Aquaela: https://sklep.roslinyakwariowe.pl/aquael-turbo-mini-320l/h-filtr-wewnetrzny-akwarium-1080l-p-49327.html

    Wyświetlenia: 451 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • [ADA view] Tutorial zakładania akwarium 180cm

    https://www.youtube.com/watch?v=AT8ZM7dh_38 Zapraszam do obejrzenia.

    Wyświetlenia: 335 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • ADA View: 180x60x60cm

    https://www.youtube.com/watch?v=U-RM9ToJxyQ Zapraszam do obejrzenia.

    Wyświetlenia: 442 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Stare produkty ADA

    Witam. Posiadam Bacter100, Clear Super, Tourmaline BC, Green Bacter. Mają one ponad 6 lat. Rozstanie z akwarystyką. Sprzedaż mieszkania, budowa domu. Wracam do hobby. Nadają się one jeszcze do użycia,...

    Wyświetlenia: 491 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 323 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.