Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Nowy dystrybutor ADA Polska



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



08 lis 2010, 18:28   (#51)  

cezare napisał(a):
Piotrek Dymowski napisał(a):To tez nie jest tak.. to nie zalezy od tego że sklepy chca DUZO zarobić.. uwierzcie że sklep np. roslinyakwariowe.pl, ma taki sam narzut na produkt ADA, czy Ferka, czy zoolek czy innych.. nie ma kokosow na ADZIE .. mowiłem to nie raz.. problem tkwi w cenach dostawcy oraz w niepotrzebnych progach tj. cena dla wojewódzkich dystrybutorów, potem ceny dla sklepów i dopiero ceny dla klienta.. tu jest o jedno ogniwo wiecej niz gdzie indziej, stad te ceny..


czyli co ? stosujecie te ceny z cennika - czyli stosujecie się do zaleceń głównego dystrybutora ADA ?


Kierujesz to pytanie do mnie?? Ja nie jestem sklepem(partnerem ADA Poland)
ale z tego co widać, to można wywnioskować że sklepy stosują się do cennika czyli "sugerowanych cen"
Pozdrawiam!
Piotrek
Partner roslinyakwariowe.pl

Avatar użytkownika
Piotrek Dymowski
Partner roslinyakwariowe.pl

Posty: 1286
Dołączył: 11 lis 2007, 22:18
Miasto: Warszawa

Wspieram stronę kontem Premium

08 lis 2010, 21:18   (#52)  

Tylko naprostuję informację o zdjęciach "garażu" aby nie powstały nowe mity....

Fotka była robiona około maja/czerwca 2009 i chodziłem wtedy w krótkim rękawku ;). Gdy byłem zimą to amazonia była składowana w dwóch ogrzewanych pomieszczeniach gdzie temperatura nie spadała poniżej 15-20*C. I tyle....resztę dyskusji pominę milczeniem.
Pozdrawiam, Norbert

Avatar użytkownika
Norbert Sabat
Znający temat

Posty: 1271
Dołączył: 27 gru 2003, 00:35
Miasto: Deep In Underground

08 lis 2010, 22:54   (#53)  

Potwierdzam. Współpracuję z Adamem Paszczelą od samego początku i NIGDY nie było problemu z rozpadaniem się podłoża, a przeszło przez moje ręce sporo worków i kartonów. Reszta dyskusji wygląda niestety jak kilka innych na przestrzeni kilku lat obecności ADA w Polsce- nie chce mi się wałkować w kółko tego samego :evil:
Pozdrawiam
Grzegorz Guzik- Kraków

Avatar użytkownika
Grzegorz Guzik
Znający temat

Posty: 1953
Dołączył: 30 cze 2003, 21:53
Miasto: Kraków

09 lis 2010, 00:44   (#54)  

pozyjemy zobaczymy....jak to mowia starzy gorale ;)

poligraphica


09 lis 2010, 18:53   (#55)  

Jak widac troszke zmieniles swojego ostrego posta.. niemniej jednak pragnę wyjasnic kilka rzeczy tym ktorzy juz go przeczytali..

poligraphica napisał(a):ok to moze troche faktow dla tych ktorzy nie udaja uzytkownikow forum:



Sam pisałes z innego konta



poligraphica napisał(a):
1. http://aquascape.bnet.pl/ .... nie jest oficialnum partnerem ADA Poland ... juz od dluzszego czasu co nie gwarantuje jakosci produktu, nie daje gwarancji, i prawdopodobnie kupujac w rtym miejscu nie kupujesz pelnowartosciowego produktu.....





Sprzedaje produkty tej firmy, przez co jest przedstawicielem tej marki czy ci się podoba czy nie.. Nie gwarantuje jakości produktu...? Szkło do!Aqua tez nie jest pełnowartościowe i oryginalne i jest sprzed 3-4 lat( jak zaczelo byc produkowane rok temu)?



"gubisz się w zeznaniach"



poligraphica napisał(a): 2. http://aquascape.bnet.pl/ .... sprzedaje produkty, ktore zostaly wystawione do sprzedazy przez syndyka upadlosciowego ADA Europe - itally - produkty ktore przebywaly w magazynie ADA Euro od 3-4 lat w temperaturach ekstremalnych od -20oC do 50oC latem ... niestety te produkty z powodu swojego stanu nie znalazly nabywcow ani w przedstawicielstwie ADA PL w innyc przedstawicielstwach w Europie ...ani w innych miejscach sprzedajacych stuprocentowe wartosciowo produkty ADA .... z tad ich cena .... smieci oddaje sie za darmo ...bo jest problem w EU z utylizowaniem ich.... jak chcesz sobie wrzucic do akwarium cos takiego Twoj wybor.... napewno bedzie niedrogo




Od 4 lat temperatura we Włoszech( region Lazio oraz w okolice Neapolu) nie spadła poniżej zera, wiec jaki jest morał czytelniku? Taki że święty mikołaj stał z klimatyzatorem i naganiał zimne powietrze by zmrozić podłoże do -20 stopni J

tak więc dalszej treści wypocin tego podpunktu nie będę komentował ponieważ są tak samo wyssane z palca jak amplituda temperatur.. To samo tyczy się informacji dotyczącej transportu towaru kila postów wyżej, napisałeś to zapewne i ty tylko jako anonim ("przywożą towar w nie ogrzewanej osobówce" -nawet jeśli tak to to ma znaczenie bo temperatury w Europie ostatnich miesiącach spadały dużo poniżej zera), bo przecież ADA Poland wozi samochodami przeznaczonymi do przewożenia żywności :D



A tak na poważnie w każdym tirze jak jest zimno temperatura spada i dąży ku tej panującej na zewnątrz.. wiec nawet jak będziesz trzymał podłoże u siebie pod kołdrą w sypialni to i tak ono zmarznie później podczas transportu.



poligraphica napisał(a):3. Pan Sergiusz i spolka probuja wcisnac Wam towar ... jakby to powiedziec watpliwej jakosci .... takiej jakosci jak cena zaproponowana przez Syndyka ADA Euro..... polecam te zakupy bo napewno bedize tanio..... a jak wam sie rozpadnie, albo nawoz bedzie jakis metny to sobie reklamacje napiszecie w powietrze .... w niebiosa ;) .... bo najprawdopodobniej do stycznia 2011 roku ta firma juz nie bedzie miala ani jednego produktu ADA.... bo do tej pory Ci ktorzy uwazaja ze cena jest priorytetem, nie patrzac na reszte okololicznosci z kad sie bierze produkt.... wykupia reszte smieci .....




Tak wiec przekonajmy się czy ludzie zakupią resztę śmieci.. w tym szklane rurki, 4-letnie produkty z serii Do!Aqua których produkcja ruszyła rok temu itp. Do stycznia 2011 mówisz? Można to traktować jako wyzwanie.



Poczekajmy na opinie tych którzy skusili się pomimo akcji "kupuj tylko u nas bo inni są be" które będą świadczyły o pełnowartościowości produktów i wtedy poobniżacie ceny by ratować swój zad bądź znowu będzie tzw. "Operacja samum - kupuj tu nie tam bo wyższa cena ci gwarantuje jakosc"



poligraphica napisał(a): 4. od kilku lat kiedy prowadzimy sprzedaz Orginalnych Produktow ADA .... nie otrztymalismy ani jednej relamacji na pismie lub slownej w sklepie tych produktow, wiec twierdzenia jakis anonimowych uzytkownikow forum uwazam za zdecydowanie bezpodstawne





Ale negatywne wpisy anonimowych użytkowników na niekorzyść na przykład Aquascape są podstawne i w porządku? Prawda jest taka: Sprowadzają legalnie pełnowartościowy towar i go sprzedają po ludzkich cenach. To was boli?? Kiedy pojawi się ktoś nowy lub członek próbuje się odłączyć to należy go od razu (cytuje słowa pewnego dystrybutora) "zniszczę cię", ale wszystko jest cacy i pełnowartościowe wraz z twoim mało honorowym wpisem na forum.

Nie mniej jednak należałoby znaleźć dobre w złym, kupując od was mamy tą wymarzoną, jedyną, niepowtarzalną, oryginalną P E W N O Ś C przez duże P



poligraphica napisał(a):
5. Polecam kontakt z firmami ktore przedewszystkim cenia sobie jakosc dostarczanego Klientom towaru ... liste znajdziecie na odpowiedniej stronie





Buhehehehhe.. juz ja znam te opinie dotyczące jakości sieci dystrybucyjnej w Polsce, przytoczyć?







poligraphica napisał(a):
6. Uwazam ze te kilkaset zadowolonych klientow jes znakomita rekomendacja jakosci tego co sprzedajemy Tym, ktorzy chca miec wyjatkowe i stabilne akwaria.... niedowiarkow zapraszamy do wspolpracy ....miejsca gdzie mozesz znalezc to czego potrzebujesz, miejsca gwarantujace orginalnosc i gwarancje jakosci dostepne sa tutaj : http://www.aquadam.com.pl/Partnerzy,1,1,14,.htm




Zapomniałeś dodać ze "zadowolonych z jakości" której nie gwarantujesz ani ty ani żaden dystrybutor ani żaden sklep, tylko japońska firma ADA od której brane są również te dla jednych "podróbki" dla innych "mało wartościowe oryginały" sprzedawane taniej.

Zgodzę się, że nominalnie Amazonia za 149zł jest więcej warta niż ta za 119zł kiedy indziej ECA za 129 zł jest nominalnie więcej warta niż ta za 80zł, ale niestety wartość jakościowa jest taka sama. 1=1, nie inaczej.



Jak już się tak cenisz to pisz przynajmniej bez błędów ortograficznych.



pozdrowienia

mareczek_kr
Początkujący

Posty: 1
Dołączył: 09 lis 2010, 18:37

09 lis 2010, 19:04   (#56)  

mareczek_kr napisał(a):Buhehehehhe.. juz ja znam te opinie dotyczące jakości sieci dystrybucyjnej w Polsce, przytoczyć?


przytocz im, przytocz!!!
opisz wszystko jak to wygląda oraz jaka jest jakość sieci dystrybucyjnej w Polsce!!!!!

Mariusz Włochy
Początkujący

Posty: 1
Dołączył: 09 lis 2010, 19:01

09 lis 2010, 19:08   (#57)  

Mam już cenniki hurtowe ADA Polska zalejemy kraj tanimi produktami ada
sklepy niech zgłaszają się do mnie ZAPRASZAM! Zlikwidujemy Polskiego dystrybutora!

Avatar użytkownika
Myrdzio
Początkujący

Posty: 9
Dołączył: 05 lis 2010, 14:07
Miasto: Warszawa

09 lis 2010, 19:23   (#58)  

Dyskusja bardzo interesująca, przynajmniej jeśli chodzi o moją osobę bo na dzień dzisiejszy nie jestem w stanie pozwolić sobie na zbiornik przynajmniej z amazonią i wydać kilkaset złotych na dwa worki granulowanej "ziemi" . Nie wiem tylko dlaczego tak bardzo anonimowa jest ta dyskusja.Czyżby polski dystrybutor trzymał wszystkich w ryzach? Myslę że osoby liczące się w polskiej akwarystyce mogły by coś zdziałać w tej sprawie. Tylko dlaczego nie chcą zabrać głosu w tej sprawie? Niższe ceny otwierają drogę mniej zamożnym pasjonatom. Szkoda tylko że nie wszystkim to odpowiada. Biznes!

Avatar użytkownika
Daniek
Zainteresowany tematem

Posty: 213
Dołączył: 14 mar 2010, 16:24
Miasto: Nowy Targ

09 lis 2010, 20:09   (#59)  

festiwal anonimow... ludzi ktorzy nie maja odwagi przyznac sie kim sa.....

jakbym Pudelek.pl czytal co najmniej .....

GRATULUJE ... poczucia wlasnej wrtosci, latwo krzyczec z glebokiej norki nie pokazujac kim sie jest....

dla czego lubie Was ? no wlasnie za to, ze zawsze sie cos ciekawego dzieje.... i pokazujecie mi, ze ja nie jestem jeszcze najgorszy na swiecie ..... to dla mnie pociecha

Cala ta dyskusja o knat stolu wytrzec ja..... tyle Warta co Wasze anonimowe dywagacje :lol:

Powodzenia Nowym i starym dystrybutorom ..... niech fortuna Wam sprzyja .....
ja sie usmialem po pachy .... a czas pokaze kto bedzie mial dobry humor za czas jakis ...... POWODZENIA GALOWIE ANONIMOWIE :D

do boju polska husario!!! zniszczcie wszystko co stoi Wam na przeszkodzie...pod wiedniem sie udalo to i na ojczystej ziemi pojdzie latwo .......niescie ogien lepszego wszystkiego!!! niech bogowie Wam sprzyjaja.......trzymam kciuki za "norkowych mieszkancow anonimowych korytarzy".....

No nie moge trzezwy jestem a taki humor dzieki Wam mam .... Dziekuje bardzo Wam Anonimowie Kochani!

nie wiem jak Wy ale ja ide sobie zrobic troche relaksu pracujac z moimi zbiornikami ..... to lubie

poligraphica


09 lis 2010, 20:28   (#60)  

A ja przeczytałem post, zanim został zmieniony (Poligraphici). Informacje oszczercze pod kierunkiem Aquascape, jakoby sprzedawał niepełnowartościowy towar mogłyby się skończyć w sądzie, jako bezpodstawne szkalowanie dobrego imienia firmy - na przyszłość radzę pomyśleć zanim się coś takiego napisze. Niefartownie trochę osób ten post przeczytało zanim został zmieniony i jak widać niektórzy jego treść zapisali. Myślę, że trochę osób miało szanse kupić towar po niższych cenach (w tym ja) i mam nadzieję, już niedługo będzie możliwość zweryfikowania wszystkich informacji zawartych w tym poście.

Avatar użytkownika
MikołajW
Znający temat

Posty: 1357
Dołączył: 14 paź 2008, 21:47
Miasto: Bydgoszcz

09 lis 2010, 20:37   (#61)  

A ja przeczytałem post, zanim został zmieniony (Poligraphici).


Ja też. Post zmieniony, niesmak pozostał :/
"Nie zgadzam się z Twoimi poglądami, ale po kres moich dni będę bronił Twego prawa do ich głoszenia." - Voltaire

Avatar użytkownika
Kadazan
Z dużym doświadczeniem

Posty: 2649
Dołączył: 19 lut 2005, 18:19
Miasto: Toruń / Bydgoszcz

09 lis 2010, 20:51   (#62)  

Zadziwiające jest zachowanie ludzi gdy grunt sypie się im spod nóg.

Całe szczęście, że moje akwarium "na śmieciach" ma sie świetnie. :)

marthinez
Zainteresowany tematem

Posty: 276
Dołączył: 14 wrz 2008, 20:30
Miasto: Szczecin

09 lis 2010, 21:06   (#63)  

Przykre to wszystko jest, z jednej strony anonimy (możemy się domyślać, kto założył konta, aby bronić siebie i swoich interesów), które kwitną w tym temacie - mnie tylko denerwuje jak można się bawić w interesy, w "wielkie" biznesy, nie przyznając się do swojej osoby - gorzej niż dzieci, one przynajmniej są szczere...
Z drugiej strony, tej dystrybutorskiej, padają takie słowa, że chyba lepiej by było gdyby w ogóle nic nie pisać... Zamiast na siebie wylewać pomyje, porozmawialibyście jak ludzie, podobno z tej samej branży, sprzedającej te same produkty. Jedni i drudzy mają coś za paznokciami i teraz będziemy czytać o tym kto "przeciągnie linę" na swoją stronę...

altum
Poznaje temat

Posty: 136
Dołączył: 06 sie 2006, 16:54
Miasto: Mikołów

09 lis 2010, 21:50   (#64)  

altum napisał(a):Przykre to wszystko jest, z jednej strony anonimy (możemy się domyślać, kto założył konta, aby bronić siebie i swoich interesów), które kwitną w tym temacie - mnie tylko denerwuje jak można się bawić w interesy, w "wielkie" biznesy, nie przyznając się do swojej osoby - gorzej niż dzieci, one przynajmniej są szczere...
Z drugiej strony, tej dystrybutorskiej, padają takie słowa, że chyba lepiej by było gdyby w ogóle nic nie pisać... Zamiast na siebie wylewać pomyje, porozmawialibyście jak ludzie, podobno z tej samej branży, sprzedającej te same produkty. Jedni i drudzy mają coś za paznokciami i teraz będziemy czytać o tym kto "przeciągnie linę" na swoją stronę...


Święta prawda!
Ja jestem najbardziej oburzona tym że można sprzedawać zamarznięte podłoże i nikt sobie z tego nic nie robi. To tylko u nas w kraju może się zdarzyć. wcześniej dobrze ktoś pisał że jakiś autorytet akwarystyczny powinien zaprowadzić tu porządek
co myślicie o prezesie polskiego związku akwarystów??może wystosuje jakąś petycję??

dodam że sama nie używam podłoża amanowskiego wolę nature soil jest 100 razy lepsze i tańsze

Avatar użytkownika
Weronika
Początkujący

Posty: 1
Dołączył: 09 lis 2010, 21:44

09 lis 2010, 21:57   (#65)  

Rzadko się wypowiadam na forum, ale kiedy czyta się takie rzeczy...ręce opadają. "Zczyszczonego" posta również przeczytałem wcześniej, i nic dziwnego że pojawiły się odpowiedzi broniące Sergiusza i ska. Szkoda tylko, że z anonimowych kont :) Ale do rzeczy. Póki wyżej wymieniony był zwykłym akwarystą, który prezentował swoje akwaria na łamach forum, wszystko było ok. Pamiętam nawet zdjęcia, ze spotkań w siedzibie sklepu w Łodzi- z Sergiuszem na 1 planie. Jakoś problemu nie było. Aż tu nagle kuku, otwiera sklep i staje się człowiekiem, który oszukuje i sprzedaje śmieci, niepełnowartościowe produkty?? Nie wiem, gdzie leży racja, bo nie jestem użytkownikiem owych "śmieci". Ale takie ataki, to naprawdę, nie na miejscu. Jeśli firma z Zabrza sprzeda zły produkt, to szybko się to rozniesie. Gwarantuję. Ale pisanie o jakichś husariach itp..... :? shame, oh shame...
EOT

PS. w takim tempie to następny wpis w 2012;-)
Pozdrawiam.

turkutek
Początkujący

Posty: 15
Dołączył: 19 kwi 2009, 12:06

09 lis 2010, 22:26   (#66)  

Prawde pewnie leży gdzieś po środku. Ale ludzie skończcie już z tymi fikcyjnymi kontami. Ja liczę na dyskusję na poziomie, w zamarznięte "śmieci" nie uwierzę bez konkretnych dowodów więc proszę się nie wysilać i nie zakładać więcej tych kont, prawda Pani a może Panie Weroniko :lol:

Avatar użytkownika
Daniek
Zainteresowany tematem

Posty: 213
Dołączył: 14 mar 2010, 16:24
Miasto: Nowy Targ

09 lis 2010, 22:44   (#67)  

mareczek_kr napisał(a):... bo przecież ADA Poland wozi samochodami przeznaczonymi do przewożenia żywności :D



Marku, ADA Poland wozi towar samochodami do przewożenia żywności, zaś aquascape samochodami do przewożenia mleka, dlatego się kruszy, a wygląda to tak:

"Sergiusz Kowalew wstaje za piętnaście trzecia. Latem to już widno. Za piętnaście trzecia jest ogolony, bo goli się wieczorem.
Śniadanie je na kolacje, to tylko wstaje i wychodzi. Płaszcz nakłada. Opłaca mu się rozbierać po śniadaniu?
Do PKS ma 5 kilometry. O czwartej za 15 jest PKS, nie zdąży, ale i tak ma dobrze, bo jest przepełniony i amazonia się nie zmieści.
Przystanek idzie do mleczarni, to jest godzinka, stamtąd szybko amazonię wiezie do Szymanowa. Mleko ma najszybszy transport, inaczej się zsiada (w tym momencie amazonia zamarza).
W Szymanowie znosi banki, łapię WKD, na Ochocie w elektryczny i do stadionu, a potem to już ma z górki,
bo tak: 119, przesiadka w 13, przesiadka w 345 i ada jest już w polsce i jest za piętnaście siódma. Góra, 22:50 jest z powrotem. Goli się, je śniadanie i idzie spać "

... cała tajemnica aquascape. rozluźnijcie się Panowie ;) szkoda nerwa, kiedyś monopol ady musiał pęknąć :)

rafau
Znający temat

Posty: 1236
Dołączył: 10 paź 2009, 21:34
Miasto: Gdańsk

Wspieram stronę kontem Premium

09 lis 2010, 22:53   (#68)  

Haha, dobre :D Pamiętam, jak na kursie translatorskim na studiach musiałem to tłumaczyć, z tego co pamiętam była dalsza część :wink: Może niektórym by się przydało zapoznać z nią :wink:

turkutek
Początkujący

Posty: 15
Dołączył: 19 kwi 2009, 12:06

09 lis 2010, 23:03   (#69)  

a to feler westchnął seler

dredre
Początkujący

Posty: 2
Dołączył: 09 lis 2010, 22:04

09 lis 2010, 23:10   (#70)  

Temat ciekawy.... bardzo ciekawy..... tak ciekawy, że nowi forumowicze rejestrują swoje konta dla tego postu...
Witam i pozdrawiam nowych pasjonatów akwarystyki.... ADOWSKIEJ???

ŁukaszReda












Powiązane tematy
  • Akwarium - nowy projekt 64l

    Witajcie, minęły 2 lata odkąd pytałem pierwszy raz o zakładanie akwarium 200l. Cały czas stoi, funkcjonuje, ma się dobrze :) Z racji tego, że akwarystyka jest chorobą przewlekłą i postępującą, dosze...

    Wyświetlenia: 1256 | Odpowiedzi: 10 czytaj więcej...

  • Miejsca, w których można nabić butlę CO2 (cała Polska)

    Sam stanalem przed decyzja zakupienia butli CO2 (poza wakacjami rzadko bywam w domu a przygotowanie 10l mieszaniny rekacyjnej jak by nie bylo zajmuje troche cennego czasu). Pomyslalem przy okazji o ...

    Wyświetlenia: 236236 | Odpowiedzi: 411 czytaj więcej...

  • Tutorial ADA - zakładanie akwarium 120cm

    https://www.youtube.com/watch?v=852CI18Bv7Y Zapraszam do obejrzenia. Opis zbiornika: Autor: Naru Uchida Akwarium: ADA Cube Garden 120x50x50cm Oświetlenie: Solar RGB x 2 (8,5h na dobę) Filtracja:...

    Wyświetlenia: 476 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Nowy Eheim Classic

    Na stronie Eheima pojawił się baner z zapowiedzią nowej odsłony serii Classic. Widzieliście? Aż się portfel do mnie uśmiechnął i czule zakłapał. Image1705528146.411211.jpg Wysłane z iPhon...

    Wyświetlenia: 2033 | Odpowiedzi: 15 czytaj więcej...

  • Nowy dom, akwarium i ułatwienia?

    Witam, mam pytanie bo może ktoś był w podobnej sytuacji, buduję sobie dom i wiem już gdzie będzie stało akwarium, jestem na etapie gdzie mogę podciągnąć sobie, odpływ kanalizy czy wyprowadzić zawór z ...

    Wyświetlenia: 809 | Odpowiedzi: 6 czytaj więcej...

  • Aquael Turbo Mini - nowy filtr wewnętrzny Aquaela

    aquael-turbo-mini-news.jpg Zapraszam do zapoznania się z opisem nowości Aquaela: https://sklep.roslinyakwariowe.pl/aquael-turbo-mini-320l/h-filtr-wewnetrzny-akwarium-1080l-p-49327.html

    Wyświetlenia: 449 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Aquael HYPERMAX - nowy filtr zewnętrzny

    hypermax.jpg Wątek w którym będziemy zbierać informacje o nowym modelu filtra: Aquael Hypermax. Link do sklepu: https://sklep.roslinyakwariowe.pl/filtr-aquael-hypermax-4500-przedsprzedaz-p-47006...

    Wyświetlenia: 20986 | Odpowiedzi: 60 czytaj więcej...

  • [ADA view] Tutorial zakładania akwarium 180cm

    https://www.youtube.com/watch?v=AT8ZM7dh_38 Zapraszam do obejrzenia.

    Wyświetlenia: 333 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • ADA View: 180x60x60cm

    https://www.youtube.com/watch?v=U-RM9ToJxyQ Zapraszam do obejrzenia.

    Wyświetlenia: 438 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Stare produkty ADA

    Witam. Posiadam Bacter100, Clear Super, Tourmaline BC, Green Bacter. Mają one ponad 6 lat. Rozstanie z akwarystyką. Sprzedaż mieszkania, budowa domu. Wracam do hobby. Nadają się one jeszcze do użycia,...

    Wyświetlenia: 489 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 257 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.