Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Nowości QualDrop



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



31 maja 2019, 14:33 Nowości QualDrop  (#1)  

Obrazek

Zapraszamy do zapoznania się z listą nowości marki QualDrop. Znajdziemy wśród nich pokarmy dla młodych krewetek, nawozów azotowy i magnezowy oraz specjalny stymulator wzrostu roślin...

Czytaj więcej »

Avatar użytkownika
roslinyakwariowe.pl
roslinyakwariowe.pl

Posty: 4135
Dołączył: 27 mar 2011, 19:54
Miasto: Kraków

Wspieram stronę kontem Premium











Powiązane tematy
  • Qualdrop Micro Plant

    Cześć. Czy w nawozie Qualdrop Micro Plant jest Fe czy trzeba osobno podawać? Czytam opis i nigdzie nie widzę w składzie żelaza.

    Wyświetlenia: 310 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

  • Matrix czy Qualdrop oto jest pytanie

    Witam szanowna akwa brać! Powiem krótko, dwa lata nie miałem zbiornika i teraz przyszedł czas na założenie. Baniak 240L + Skylight L + Biomaster 600. Wypadłem trochę z tematów i chciałbym się dowiedz...

    Wyświetlenia: 9860 | Odpowiedzi: 25 czytaj więcej...

  • Podłoża do akwarium LT - aktualności, nowości, ciekawostki..

    Temat zakładam w celu podzielenia się nowościami, ciekawostkami itp. informacjami na temat stosowanych podłoży w akwariach ogólnie nazywanych LT. Jeżeli ktoś znalazł coś ciekawego w tym temacie lub ch...

    Wyświetlenia: 1773 | Odpowiedzi: 25 czytaj więcej...

  • Nawożenie qualdrop.

    Cześć, nawożę od jakiegoś czasu qualdrop BASIC i FORTE Fe. Do wody RO dodaje też mineralizator qualdrop. Teraz mam pytanie czy muszę jeszcze czymś nawozić czy to już wszystko bo zastanawia Mnie czy d...

    Wyświetlenia: 4091 | Odpowiedzi: 10 czytaj więcej...

  • Nawozy qualdrop SOLO

    Cześć bardzo proszę o poradę opinie. Aktualne parametry wody po podmiance: PH - 6.55 KH - 3 GH - 4.2 Ca - 20 Mg - 6 K - 20 Po4 - 0.4 No3 - 10 Fe - 0.4 (prawdopodobnie podłoże oddaje, mam maflora Ligh...

    Wyświetlenia: 1344 | Odpowiedzi: 9 czytaj więcej...

  • Nowość QualDrop - Basic GROW oraz Fe Forte

    Na rynku pojawią się kolejne nawozy marki QualDROP. Tym razem będą to: Basic Grow (nawóz makroelementowy ) i Fe Forte (żelazo + mikroelementy i pierwiastki śladowe). Jest to linia Basic Line która ...

    Wyświetlenia: 5071 | Odpowiedzi: 10 czytaj więcej...

  • Qualdrop micro plant & fe Hybrid ustawienie odpowiednie dawk

    Witam, prosiłbym o pomoc, bo w opisie nie mogę znaleźć, jakie są prawidłowe dawki tych dwóch nawozów aby utrzymać stosunek 10:1? Na przykładzie akwarium 100l

    Wyświetlenia: 3729 | Odpowiedzi: 9 czytaj więcej...

  • Lampy Skylight - niebawem nowości

    Od producenta uzyskałem informację iż niebawem do modeli Lamp Skylight dołączą: - Hyperspot, 2 wersje, M: 60-90, L: 90-120 cm. Bardzo mocne lampy RGB z optyką ogniskującą. - Sterownik pozwalający na...

    Wyświetlenia: 29133 | Odpowiedzi: 115 czytaj więcej...

  • QualDrop Mineralizator Sulawesi GH+ KH+

    KH-Sulawesi-1200-x-630.jpeg System mineralizacji wody RO Sulawesi GH+ KH+ pozwala przygotować wodę dla krewetek pochodzących z biotopu Sulawesi, a szczególnie z grupy Caridina. Został zaprojektowan...

    Wyświetlenia: 3372 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Nowości Aquaforest

    Kilka nowości ze stajni Aquaforest - zapewne zainteresują sympatyków marki.

    Wyświetlenia: 999 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 184 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.