Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Nowość: Aqualighter aPUMP mini

Akwarystyka roślinna ogólnie oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat

Do produktów marki AquaLighter dołączyła najmniejsza wersja napowietrzacza aPump.

AQUALIGHTER aPUMP MINI jest najmniejszą i najbardziej cichą pompką powietrza na świecie. Jej wymiary to 48x31x22mm. Zastosowanie opatentowanej technologii doprowadziło do bezprecedensowego, niskiego poziomu hałasu - mniej niż 35dB.

Zobacz dostępne modele

mgr biologii, specjalista z zakresu fizjologii roślin wodnych

Piotr Baszucki
roslinyakwariowe.pl

Miasto: Nowa Ruda/Wrocław/Kraków

Powiązane tematy
  • 021l - Mini M - Dawid Wyciślik

Witam. Tym razem znów rozmiar Mini M chyba póki co mój ulubiony rozmiar ;) Szklo: ADA Cube Garden Mini M Oświetlenie: Chihiros C361 Podłoże: Aquasubstrate II czarne powder, zwykły piach Filt...

Wyświetlenia: 4935 | Odpowiedzi: 47 czytaj więcej...

• 300l - Mini Dzika Locha - Bent423

Akwarium założone około półtora roku temu . Akwarium szkło OptiWhite wymiary 130cm x 48cm x 50cm bez wzmocnien grubość szyby 10mm Oświetlenie: Świetlówki T5 4x 54W obecnie 2x Sylwania Grolux . 1x Na...

Wyświetlenia: 5513 | Odpowiedzi: 58 czytaj więcej...

• 036l - VIV Mini L Paludarium - Rfck

No i stało się miało nie być więcej akwariów bo gdzie to stawiać, no ale... stało się ostatni z maluchów ADA, czyli Mini L ~32 litry. Szkło nietypowe, 3 ściany malowane na "mist type". Pomy...

Wyświetlenia: 5007 | Odpowiedzi: 65 czytaj więcej...

• Problem z roślinami - Ludvigia Red mini

Witam, jestem nowy na forum, jednakże czytałem już wstępnie co mogę zrobić w moim problemie. Objawem są tego typu problemy, głównie na Ludvigii Red mini. Są widoczne plamki (ciemno zielone), prawdopo...

Wyświetlenia: 1140 | Odpowiedzi: 8 czytaj więcej...

• 005l - Mini Mizube - Adamsky41

Witam. Przedstawiam moją nową mini kosteczkę OW o pojemności 5 litrów (zestaw Aqualighter Pico set 5 litrów). Kostka została założona 4 dni temu. W założeniu ma to być niemal bezobsługowy low tech. Oc...

Wyświetlenia: 422 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 400 gatunków i odmian roślin. Ponad 10 000 produktów z wysyłką w 24 godziny lub
odbiorem osobistym w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).)
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

Copyright © 2001-2019 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.

Uruchomiono zadanie harmonogramu