Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Nowość: Aqualighter aPUMP mini

Akwarystyka roślinna ogólnie oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat

Do produktów marki AquaLighter dołączyła najmniejsza wersja napowietrzacza aPump.

AQUALIGHTER aPUMP MINI jest najmniejszą i najbardziej cichą pompką powietrza na świecie. Jej wymiary to 48x31x22mm. Zastosowanie opatentowanej technologii doprowadziło do bezprecedensowego, niskiego poziomu hałasu - mniej niż 35dB.

Zobacz dostępne modele

mgr biologii, specjalista z zakresu fizjologii roślin wodnych

Piotr Baszucki
roslinyakwariowe.pl

Miasto: Nowa Ruda/Wrocław/Kraków

Powiązane tematy
  • Nowość - ADA AQUASKY RGB 60

Wygląda na to że na rynku pojawi się nowa wersja AQUASKY w wersji RGB o ciekawym wyglądzie. :o

Wyświetlenia: 2409 | Odpowiedzi: 25 czytaj więcej...

• Ludwigia red mini tak jakby gnije

Witam Jestem tu nowy. Ostatnio postanowiłem założyć akwarium i z racji że byłem zielony, przed założeniem dużo czytałem. Wiedzę teoretyczną jakąś mam, ale niestety praktyczną dopiero nabywam. Piszę ...

Wyświetlenia: 984 | Odpowiedzi: 26 czytaj więcej...

• Nowość - ADA Metal Cabinet Silver

silver.jpg Dziś jakiś wysyp nowości ze stajni ADA. Release Announcement of Metal Cabinet 60 Silver ADA’s new aquarium tank cabinet, Metal Cabinet 60 Silver will be released (Made to Order). To ma...

Wyświetlenia: 1162 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

• 036l - VIV Mini L Paludarium - Rfck

No i stało się miało nie być więcej akwariów bo gdzie to stawiać, no ale... stało się ostatni z maluchów ADA, czyli Mini L ~32 litry. Szkło nietypowe, 3 ściany malowane na "mist type". Pomy...

Wyświetlenia: 6866 | Odpowiedzi: 88 czytaj więcej...

• 005l - Mini Mizube - Adamsky41

Witam. Przedstawiam moją nową mini kosteczkę OW o pojemności 5 litrów (zestaw Aqualighter Pico set 5 litrów). Kostka została założona 4 dni temu. W założeniu ma to być niemal bezobsługowy low tech. Oc...

Wyświetlenia: 987 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 400 gatunków i odmian roślin. Ponad 12 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Copyright © 2001-2020 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.