Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Nawożenie

Akwarystyka roślinna ogólnie oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat

18 gru 2018, 20:47 Re: Nawożenie  (#51)  

Dziękuję wszystkim za pomoc i wyrozumiałość postaram się odezwać za jakiś miesiąc co mi się udało zrobić

kombinator
Początkujący

Powiązane tematy
  • Nawożenie akwarium z Bucephalandra sp.

Obecnie mam krewetkarium z bardzo ładnymi mchami, jednakże po obejrzeniu tego poradnika: http://www.borneowild.com/howto_v.php?t=2 momentalnie zachorowałem na Bucephalandry. Czy akwarium z tymi ...

Wyświetlenia: 8862 | Odpowiedzi: 13 czytaj więcej...

• Ślimaki, Femanga Wurzel Aktiv a nawożenie

Chcę użyć na ślimaki Femanga Wurzel Aktiv. Czy w czasie stosowanie tego preparatu mogę normalnie nawozić akwarium ?

Wyświetlenia: 523 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

• Wyjazd 8 dni a nawożenie solami

Witam, szykuje mi się 8 dniowy urlop poza domem. Zostają 2 akwaria codziennie nawożone solami. W odwrocie 12 letni brat, trochę z niego gapa i boję się go szkolić z nawożenia. Widzę kilka opcji: -mies...

Wyświetlenia: 393 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

• Eleocharis+ziemia+nawożenie

Witam serdecznie. Właściwie to nie wiem gdzie ten wątek powinien być założony. Bo dotyczy aranżacji, podłoża, nawożenia i roślin:) Otóż wkrótce mam zamiar zrobić restart. Akwarium chce postawić na z...

Wyświetlenia: 535 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

• Microsorium, bolbitis - nawożenie i pielęgnacja

Witam. Szukam informacji na temat pielęgnacji bolbitisów i microsorii. Chodzi mi głównie o to jakie są potrzeby tych roślin, co zrobić by zdrowo rosły, a także jak je przycinać, sadzić itp. Przyznam s...

Wyświetlenia: 2928 | Odpowiedzi: 7 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 400 gatunków i odmian roślin. Ponad 10 000 produktów z wysyłką w 24 godziny lub
odbiorem osobistym w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).)
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: antila i 57 gości

Copyright © 2001-2019 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.