Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Naturalne inspiracje akwarystyczne

Aktualności akwarystyczne oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat
Obrazek

Filozofia akwariów aranżowanych na styl japoński czerpie natchnienie z natury. Zapraszamy do obejrzenia inspirujących fotografii publikowanych przez Naszych Czytelników. Być może będą dla Ciebie źródłem pomysłu na nową aranżację w akwarium...

Czytaj węcej »

roslinyakwariowe.pl
roslinyakwariowe.pl

Miasto: Kraków

Powiązane tematy
  • 450l - Naturalne - Mateusz Wrocław

Akwarium full Opti white 150x50xh60cm = 450l Oświetlenie: 2x belka Power led Epistar. W belce 47 led, 6 full spectrum white, 4 full spectrum pinki, 3 niebieskie, dwie zielone. Świecenie 8h dzienni...

Wyświetlenia: 4124 | Odpowiedzi: 26 czytaj więcej...

• Green Aqua 2020 - inspiracje

https://www.youtube.com/watch?v=egXZ96niO84 Zapraszam do obejrzenia nowego spotu.

Wyświetlenia: 695 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

• 096l - Naturalne - Tomek

Witam Jakoś zawsze brakowało mi czasu aby coś wrzucić także dzisiaj korzystając z chwili ... mój sypialniany zbiornika . Zbiornik miał być z założenia jak najmniej czasochłonny ,nie mam czasu na ...

Wyświetlenia: 1355 | Odpowiedzi: 9 czytaj więcej...

• Nasze inspiracje - zdjęcia akwariów i wycinków natury

field4.jpg Witam serdecznie, Chciałbym zaprezentować wyjątkowy przykład naturalnej kompozycji który znajduję się w Dolomitach . Zdjęcie wykonane przez Enrico Serenę przedstawia klasyczną natu...

Wyświetlenia: 166785 | Odpowiedzi: 491 czytaj więcej...

• 576l - Naturalne - Starling

Zbiornik 160x60x60 576l na JBL Manado + JBL Aquabasis + lawa substrat + Vimi bottom action Dzien 3 i dzien 12 - bez ryb, nadal dojrzewa - jeszcze nie wiem co tam bedzie plywac :) Rosliny: Taiwan mos...

Wyświetlenia: 1557 | Odpowiedzi: 12 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Copyright © 2001-2020 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.

Uruchomiono zadanie harmonogramu