Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Na którym systemie nawożenia najbardziej się zawiodłeś?

Aktualności akwarystyczne oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat
Obrazek

Akwarystyka to głównie doświadczenie a jedną z dróg do sukcesu jest dobranie odpowiedniego systemu nawożenia do obsady roślin i peryferiów technicznych naszego akwarium. Tym razem porozmawiajmy o systemie na którym zawiedliśmy się najbardziej...

Czytaj węcej »

roslinyakwariowe.pl
roslinyakwariowe.pl

Miasto: Kraków

Powiązane tematy
  • Płożące się rosliny

Cześć. Płożące się rośliny to znaczy za dużo światła czy za długo światła. Rośliny to hygrophila diffornise, hygrophila polysperma, moczarka kanadyjska, cabomba. Rośliny nie idą w górę tylko rosną na ...

Wyświetlenia: 188 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

• Rośliny się rozpuszczają

Witam serdecznie, toczyłem walkę z glonami (długie nitki), podałem co w ilości 3x więcej niż zaleca producent, na drugi dzień ponownie. Po tym glony prawie w całości ustąpiły, ale rośliny zaczęły się ...

Wyświetlenia: 335 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

• Rozpuszczanie się roślin - spostrzeżenie

Pewnie niektórzy akwaryści spotkali się z taką sytuacją, ze po zakupie roślinki i wsadzeniu jej do akwarium po kilku dniach rozpuściła się. Właśnie spotkałem się z tym zjawiskiem. W zeszłym tygodniu z...

Wyświetlenia: 381 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

• 105l - Tam gdzie spotykają się dwa kontynenty - Yoruichi

Cześć, Jako newbie zacznę od początku :) Cel: akwarium towarzyskie Ameryka Pd & Azja (gł. Tajlandia, Indonezja) Zbiornik 105 l Oświetlenie LED night&day 10W Sunny 12h/d nocne wg uznania F...

Wyświetlenia: 1336 | Odpowiedzi: 12 czytaj więcej...

• Nowe akwarium rośliny się rozpuszczają, gniją.

Witam Ponad dwa tygodnie wystartowałem z akwarium na wodzie RO mineralizator VIMI. Parametry wody wydają mi się idealne. NO - 15 CO-25mg FE - 0,1:0,2 Ca- 36 Mg - 7 PH - 6.3 K - 25 GH - 8 KH - 4 PO - ...

Wyświetlenia: 1637 | Odpowiedzi: 16 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Copyright © 2001-2020 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.