Wkład filtracyjny Tetra BalanceBalls
Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne


Marka roslinyakwariowe.plNowości i ciekawostki związane z akwarystyką roślinną, oraz posty nie pasujące do innych działów.

18 lis 2010, 17:01 Marka roslinyakwariowe.pl  (#1)  

 Historia marki
Serwis Roślin Wodnych i Akwariowych (SRWiA) jest pierwszą w Polsce i jedną z pierwszych na świecie, witryną internetową poświęconą tematyce roślin wodnych w akwarium. Początki strony sięgają 2000 roku gdy powstał pomysł stworzenia witryny internetowej poświęconej wyłącznie akwariom typu holenderskiego, gdzie głównym elementem dekoracyjnym są piękne i zdrowe rośliny wodne. Strona dostępna była pod adresem: www.holenderskie.com pod którym działa do dziś.Dzięki nawiązaniu licznych kontaktów z zagranicznymi akwarystami, w Serwisie pojawiało się coraz więcej materiałów anglojęzycznych. Przełomem była współpraca z duńską firmą Tropica, która udostępniła prawa autorskie do swojej bazy roślin. Rozpoczęły się kilkumiesięczne prace nad tłumaczeniem materiałów, czego efektem jest dostępna do dziś, w całkowicie bezpłatnej formie, największa internetowa baza roślin akwariowych.Kolejnym przełomem w rozwoju akwarystyki roślinnej w Polsce było stworzenie w 2003 roku Forum Dyskusyjnego poświęconego tematyce uprawy roślin w akwarium. Forum działa w niemal niezmiennej formie do dziś i zrzesza obecnie ponad 30 000 użytkowników - miłośników roślin wodnych, którzy dzielą się swoją wiedzą z innymi akwarystami udostępniając własne artykuły i zdjęcia pięknych zbiorników.Otworzyliśmy również sklep akwarystyczny w Krakowie, którego głównym celem jest udostępnienie akwarystom produktów do pielęgnacji akwariów.Sklep posiada obecnie ponad 30 niezależnych dostawców, w jego stałej ofercie znajduje się ponad 300 gatunków i odmian roślin wodnych oraz ponad 7000 produktów akwarystycznych dostępnych w sprzedaży wysyłkowej. Liczba ta rośnie każdego dnia.Zapraszamy do wzięcia udziału razem z nami w niezwykłej przygodzie jaką jest pielęgnacja podwodnych ogrodów!
[/url]Nasz zespół
Serwis roslinyakwariowe.pl tworzą osoby z wyjątkową pasją, poświęcający swój czas aby udostępnić Państwu ekskluzywne miejsce do zdobywania wiedzy i nowych doświadczeń akwarystycznych.

 ObrazekPiotr Baszucki

Twórca strony.

Z wykształcenia biolog, specjalista z zakresu fizjologii roślin wodnychObrazekAndrzej Mosurek

Specjalista ds. logistyki

Dba o regularne dostawy i kolejkę paczekObrazekDanuta Baszucka

Korekta, obsługa forum

Dba o zawartość Serwisu Internetowego i przestrzeganie regulaminu strony.

 Obrazekdr Ryszard Kamiński

Opieka merytoryczna, Przewodniczący Klubu Miłośników Roślin Wodnych, Sympatyk Serwisu

Kontakt i współpraca
Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy na warunkach partnerskich.

Zapraszamy reklamodawców, sklepy oraz osoby zakładające akwaria do zapoznania się z naszą ofertą.Firmy zainteresowane reklamą zapraszamy do działu reklama PR oraz formularza kontaktowego
   

Czytaj więcej »


Avatar użytkownika

roslinyakwariowe.pl
roslinyakwariowe.pl
 
Posty: 3596
Dołączył: 27 mar 2011, 19:54
Miasto: KrakówPowiązane tematySerwis roslinyakwariowe.pl


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad 44 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się naszym doświadczeniem. zamów e-Magazyn na e-mail

Sklep internetowy

Wysyłkowy sklep akwarystyczny z
bogatą ofertą sprzętu i akscesoriów do
pielęgnacji akwarium.
idź do sklepu


Użytkownicy przeglądający ten dział: Dark, kubos, Majkel82 i 54 gości