Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Mały Henio

Akwarystyka roślinna ogólnie oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat

28 maja 2017, 14:14 Mały Henio  (#1)  

Witam w ten piękny Niedzielny weekend 8) Mam do was pytanie.Chodzi mi o małego Henia.Większość z was uprawia tą roślinę,jakie jest wasze doświadczenie pod kątem parametrów tej rośliny :?: Chodzi mi dokładnie o potas :| Ostatnio potas za czołem limitować,w tej chwili jest na poziomie ok 10 mg/l.Zauważyłem,że mój Henio zatrzymał się w wzroście,młode listki są malutkie,ciemno zielone,nie ukorzenia się,ogólnie wygląda słabo :roll: Zrobiłem dwa zdjęcia,sorry za jakość(telefon).
Gdyby okazało się,że to nie potas a dokładnie niski poziom,to przyczyny zacznę szukać w innych pierwiastkach.Za odpowiedzi i podpowiedzi z góry dziękuję i aktywnie będę uczestniczył w moim poście.Pozdrowienia.Marcin :wink:

bieniolubo23com
Zainteresowany tematem

Powiązane tematy
  • 030l - Mały roślinny - Stompek

Witam, mała aktualizacja mojego podwodnego świata, Od ponad miesiąca przestałem mierzyć parametry wody, gdyż zauważyłem że dążąc do idealnych parametrów narastało coraz więcej problemów, roślinki marn...

Wyświetlenia: 1213 | Odpowiedzi: 12 czytaj więcej...

• 030l - Mały Roślinny - Stompek

Witam wszystkich,Po 3 latach postanowiłem powrócić na łono podwodnego świata, Chciałbym zaprezentować moje małe podwodne okienko, akwarium założone 17.03.2019r. Na początku chciałbym poinformować co i...

Wyświetlenia: 2253 | Odpowiedzi: 24 czytaj więcej...

• Mały henio

Mam akwarium 30l i zamierzam kupić nasiona małego henia oczywiście będzie siany w tzw. "inkubatorze" nie wiem czy kupywać kilku paczek nasionek i zrobić duży trawnik czy jedną paczkę żeby zr...

Wyświetlenia: 1152 | Odpowiedzi: 5 czytaj więcej...

• Rośliny w akwarium. Mały restart akwarium

Witam. Mam kilka pytań ponieważ jestem świeżo upieczonym akwarystom.. Więc tak.. Chcę założyć trawnik ponieważ bardzo mi się spodobał taki w akwarium, widziałem wiele filmów gdzie był on głównie z Hem...

Wyświetlenia: 1207 | Odpowiedzi: 23 czytaj więcej...

• 018l - Mały BenQ - bendek1x

Witajcie, założyłem sobie tzw zrobiłem restart kosteczki 25x25x30cm Wymiary; 25x25x30 Oświetlenie; belka DIY 9W Diody Epistar 45mil(4x 6,5k 2x 8,5k 2x White full spektrum, 1x Royal blue) Filterek; Pa...

Wyświetlenia: 2176 | Odpowiedzi: 10 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 400 gatunków i odmian roślin. Ponad 12 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Copyright © 2001-2020 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.

Uruchomiono zadanie harmonogramu