Jesteś tutaj: SerwisForumOgólneForum ogólne

Mały Henio

Akwarystyka roślinna ogólnie oraz posty nie pasujące do innych działów.
+ nowy temat

28 maja 2017, 14:14 Mały Henio  (#1)  

Witam w ten piękny Niedzielny weekend 8) Mam do was pytanie.Chodzi mi o małego Henia.Większość z was uprawia tą roślinę,jakie jest wasze doświadczenie pod kątem parametrów tej rośliny:?: Chodzi mi dokładnie o potas :| Ostatnio potas za czołem limitować,w tej chwili jest na poziomie ok 10 mg/l.Zauważyłem,że mój Henio zatrzymał się w wzroście,młode listki są malutkie,ciemno zielone,nie ukorzenia się,ogólnie wygląda słabo :roll: Zrobiłem dwa zdjęcia,sorry za jakość(telefon).
20170526_201604.jpg

20170526_201621.jpg
Gdyby okazało się,że to nie potas a dokładnie niski poziom,to przyczyny zacznę szukać w innych pierwiastkach.Za odpowiedzi i podpowiedzi z góry dziękuję i aktywnie będę uczestniczył w moim poście.Pozdrowienia.Marcin :wink:

bieniolubo23com
Zainteresowany tematem

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki z wysyłką w 24 godziny lub odbiorem osobistym w Krakowie po wcześniejszej rezerwacji przez internet.
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 9 gości

Copyright © 2001-2019 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.